הנהגת שהותקפה בעפולה כי צפרה לרכב חוסם: "התחננתי והוא לא הפסיק"

תושבת העיר היתה בדרכה לאסוף את ילדיה וצפרה לרכב שחסם את הדרך. החשוד יצא ממושב הנוסע, ולדבריה החל להכות אותה. "אמרתי לו תפסיק, יש לי ילדים והוא ממשיך", אמרה לחברת החדשות

נעה שפיגל
נעה שפיגל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נעה שפיגל
נעה שפיגל

תושבת עפולה בת 31 שהיתה בדרכה לאסוף את ילדיה הותקפה אתמול (שישי) על ידי תושב עפולה בן 27 לאחר שצפרה לרכב שבו ישב בכביש בעיר. היא נחבלה בפניה באורח קל ופונתה לבית חולים העמק לטיפול רפואי. "אף אחד לא עזר. התחננתי אליו כשאני נוטפת דם והוא לא הפסיק", אמרה לחברת החדשות. סרטון ובו תיעוד התקיפה פורסם ברשתות החברתיות, והחשוד במעשה נעצר הלילה.

תיעוד התקיפה, כפי שפורסם בפייסבוק

הצעירה אמרה שהיא צפרה לרכב שחסם את הדרך פעם אחת, אז יצא הצעיר ממושב הנוסע והחל להכות את רכבה באגרופים ובעיטות. לאחר מכן עבר לתקוף אותה. "זה פשוט מטורף שקרה מקרה כזה", היא סיפרה בראיון, "הייתי בהלם, הייתי פשוט המומה. כמה כוח היה לו להילחם, אמרתי לו תפסיק, יש לי ילדים והוא ממשיך. פשוט מטורף להרגיש הרגשה כזו של חוסר אונים. אף אחד לא יצא מהאוטו. פשוט אנשים צילמו והבודדים שבאו זה כבר אחרי שברח ונתנו לי מים וקראו למשטרה".

החשוד נעצר הלילה בנמל התעופה בן גוריון לאחר שככל הנראה ניסה להימלט מהארץ. מהמשטרה נמסר כי במהלך איסוף הממצאים התברר שמוקדם יותר, טרם תקיפת הנהגת, החשוד היה מעורב בתאונת דרכים שבמהלכה נגרם נזק לרכבו ולרכבה של נהגת נוספת. "במהלך דין ודברים עם הנהגת שרכבה נפגע תקף אותה החשוד בבעיטה ואיים עליה", נכתב בהודעת המשטרה. המשטרה איתרה את הנהגת הנוספת וגבתה ממנה עדות. החשוד יובא הערב לבית המשפט להארכת מעצרו בבית משפט השלום בנצרת. 

תגובות