תושב עפולה נאשם בתקיפת נהגת לאחר שצפרה לרכב שחסם את דרכה

לפי כתב האישום, לאחר שהנהגת צפרה יצא הגבר מהרכב והחל להכות אותה באגרופיו, גם אחרי שהתחננה שיפסיק. היא נפצעה קל ופונתה לבית חולים. לאחר התקרית נמלט הנאשם ונעצר בנתב"ג

נעה שפיגל
נעה שפיגל
נעה שפיגל
נעה שפיגל

כתב אישום הוגש היום (שני) נגד תושב עפולה בן 27 בגין תקיפת נהגת, לאחר שצפרה לרכב שבו ישב בעיר. הנהגת, תושבת העיר בת 31, נחבלה קל בפניה ופונתה לבית חולים. צו איסור פרסום הוטל על פרטיו של הגבר, והוא מואשם בין היתר בגרימת חבלה חמורה ובגרימת נזק לרכוש. המשטרה ביקשה מבית משפט השלום בנצרת לעצור אותו עד תום ההליכים.

התקרית אירעה בעפולה, בחודש שעבר. הנאשם בתקיפה התנגש במכונית שלפניו, שעצרה לפני מעבר חציה כדי לאפשר להולך רגל לחצות את הכביש. לפי כתב האישום, לאחר שפגע ברכב הוא נמלט מהמקום למוסך סמוך. בהמשך, לאחר שהתעמת עם הנהגת, מסר לה את פרטיו. כששמע כי בכוונתה להתלונן במשטרה, איים עליה ש"ישרוף אותה ויהרוג אותה", ואף בעט ברגלה.

בעקבות התקרית הגיעה אחותו של הנאשם למקום ואספה אותו משם. בהמשך, סמוך לביתו של הנאשם, עצרה אחותו את רכבה באמצע הכביש כדי לאפשר לו לרדת. בשלב זה, כך לפי כתב האישום, צפרה נהגת אחרת משום שהרכב חסם את דרכה. הנאשם ניגש לרכב ובעט בו. בהמשך פתח את הדלת, קילל וגידף את הנהגת והחל להכות אותה באגרופיו.

לפי כתב האישום, הנהגת התחננה שיפסיק, אך הנאשם המשיך להכות אותה ואמר: "את לא תצפרי ואני אגרום לך שלא תצפרי בחיים שלך". הנהגת יצאה ממכוניתה כשאפה שותת דם כדי לבקש עזרה מעוברי אורח. בשלב זה נכנס הנאשם למכוניתה וחיבל בה. לאחר התקרית ניסה להימלט הנאשם מהארץ, ונעצר שעות בנמל התעופה בן-גוריון, לאחר שרכש כרטיס טיסה.

"זה פשוט מטורף שקרה מקרה כזה", סיפרה הנהגת לאחר התקיפה. "הייתי בהלם, הייתי פשוט המומה. כמה כוח היה לו להילחם, אמרתי לו תפסיק, יש לי ילדים והוא ממשיך. פשוט מטורף להרגיש הרגשה כזו של חוסר אונים. אף אחד לא יצא מהאוטו. פשוט אנשים צילמו, והבודדים באו אחרי שברח, נתנו לי מים וקראו למשטרה".

עורך דינו של הנאשם, אלביר מני, מסר בתגובה: "ביקשנו לצלם את מלוא חומר החקירה שבתיק כדי ללמוד אותו ולהתייחס לגוף הדברים. מעתה כבר ניתן להתרשם לפי הבקשה שהוגשה על ידי המדינה כי עסקינן בזיהוי נסיבתי בעיקר".

תגובות