הוארך בשישה ימים מעצרם של חמישה חברי רשת לסרסור בנשים

על פי החשד, החמישה סרסרו בנשים, בהן קטינות, שהגיעו לעבוד כחשפניות באירועים פרטיים. המשטרה מסרה כי בחקירה נחשפה "מסכת קשה של ניצול מחפיר של נשים צעירות"

בר פלג
בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בר פלג
בר פלג

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (שלישי) בשישה ימים את מעצרם של חמישה חברי רשת לסרסור בנשים, בהן קטינות. לפי החשד, החמישה סרסרו בנשים שהגיעו לעבוד כחשפניות באירועים פרטיים, בין היתר דרך פייסבוק. המשטרה מייחסת להם סעיפים של סרסרות לזנות, פרסום שירותי זנות, ניצול קטינים למעשה זנות ועוד.

חלק מן הנשים שנוצלו מסרו עדות במשטרה, שמסרה כי פעילות הרשת נמשכה שנים. לפי הודעת המשטרה, החקירה נמשכת כמה חודשים, ומהחומרים שנאספו בה עולה "מסכת קשה של ניצול מחפיר של נשים צעירות, לעתים תוך ניצול מצוקה אישית, חלקן קטינות".

המודעות שהציעו שירותי חשפנות בפייסבוק
המודעות שהציעו שירותי חשפנות בפייסבוקצילום: פייסבוק

החשוד המרכזי בפרשה הוא חזי לוי — מנהל הרשת ו"המוח" מאחורי העסק שנקרא "שואו דאנס". הוא חשוד כי הפעיל את הרשת במסווה של שירותי חשפנות, ולמעשה העניק גם שירותי מין.

המשטרה טוענת כי יש בידיה ראיות למעשיו של לוי, לרבות מסרונים שבהם שלח את הנשים לקיים יחסי מין עם לקוחות. המשטרה מייחסת משקל רב לכך שחלק מהנשים שנוצלו היו קטינות וסבורה כי החשודים ידעו על כך.

ארבעת העצורים האחרים, בהם שני אחים, חשודים כי השגיחו על הנשים בעת עבודתן והסיעו אותן ממקום למקום. באי כוחם של שלושה מהחשודים לא הכחישו בדיון אתמול כי הסיעו את הנשים לאירועי חשפנות ולמסיבות, אך טענו כי לא ידעו על קיום יחסי מין ועל כך שחלקן היו קטינות. לטענת החשודים, הם לא ידעו שהלקוחות שילמו גם על שירותי מין. עוד עלה מהדיון כי המשטרה חושדת שלפחות שניים מהחשודים לקחו חלק פעיל ברשת, ולא תפקדו רק כנהגים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ