שתי נשים נעצרו לאחר שתקפו רופאה באיכילוב ושברו על ראשה מחשב

השתיים חשודות שהפילו את הרופאה בחדר המיון, היכו אותה ושרטו אותה כיוון שעברה לטפל באדם אחר ולא בבת משפחתן. רופא ואח שהיו במקום השתלטו עליהן

בר פלג
בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
צג המחשב שנזרק על הרופאה
צג המחשב שנזרק על הרופאהצילום: דוברות בית החולים איכילוב

שתי נשים נעצרו בחשד שתקפו היום (רביעי) רופאה בבית החולים איכילוב. מבית החולים נמסר כי השתיים הפילו את הרופאה לרצפה בחדר המיון, שברו על ראשה צג של מחשב, בעטו בה ושרטו אותה. התקרית אירעה לאחר שהרופאה עברה לטפל באדם אחר ולא בבת משפחתן, שהיתה במיון. רופא ואח השתלטו על השתיים.

מאיכילוב נמסר: כי "רופאה בכירה הותקפה בחדר מיון על ידי שתי נשים שניפצו מחשב על ראשה, הפילו אותה לרצפה היכו אותה באגרופים ושרטו אותה עד שצוות חדר המיון והאבטחה הצליחו להשתלט עליהן. הנהלת המרכז הרפואי מביעה זעזוע עמוק מחומרת המקרה ומהמשך גילויי האלימות הבלתי נסבלים במערכת הבריאות". ממשטרת ישראל נמסר כי "אנו רואים בחומרה כל ניסיון פגיעה ברופאים ו/או בסגל בית החולים ונפעל על מנת למצות את הדין עם התוקפים".

מוקדם יותר היום, הגישה הפרקליטות הצהרת תובע נגד חשוד בתקיפת אחות בבית החולים שמואל הרופא בבאר יעקב. על פי הפרקליטות, כתב אישום יוגש נגדו בימים הקרובים. מעצרו הוארך בחמישה ימים נוספים.

מחקירת המקרה עלה כי החשוד, שהיה בעברו מאושפז בבית החולים, הגיע למקום כשברשותו סכין גדולה. החשוד עבר דרך השומרים בכניסה לבית החולים ולא ציית להוראתם לעצור. הוא נכנס לאחר מכן למחלקה לטיפול בחולי שחפת, בה היה מאושפז בעבר, שם פגש במאבטח ושלף לעברו סכין. בתגובה עזב המאבטח את המקום בריצה, והחשוד ניגש לאחות שהיתה בסמוך ודקר אותה. המאבטח חזר למקום לאחר מכן, שלף את אקדחו, ירה לעבר החשוד ולא פגע בו. צוות רפואי ומאבטחים השתלטו על החשוד עד להגעת השוטרים למקום.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ