תושב רמת גן מואשם בסימום ובאונס של שלוש נשים

על פי כתב האישום, בנימין ופניש נהג להזמין נשים לביתו, לסמם אותן ולאנוס אותן. הוא מואשם גם בשיבוש הליכי משפט. לאחר שאחת מהן פרסמה את סיפורה בפייסבוק, הגיש נגדה תלונה בטענה לשיימינג

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רויטל חובל
רויטל חובל

הפרקליטות הגישה היום (ראשון) כתב אישום נגד בנימין ופניש, בן 53 מרמת גן, בגין אונס של שלוש נשים ושיבוש מהלכי משפט. לפי כתב האישום, שהוגש לבית המשפט המחוזי בתל אביב, ופניש, אב לשניים שעובד בבורסה ליהלומים, נהג להזמין נשים להיפגש בביתו שברמת גן. במהלך השהייה בדירה היה שותה איתן אלכוהול ומספק להן קנאביס ואקסטזי, מה שהוביל את שלוש הנשים המוזכרות בכתב אישום לחולשה וערפול חושים. אז, לכאורה, הוביל אותן למיטה ואנס אותן. למחרת, תיארו הנשים, התעוררו עירומות, כשגופן כואב ויש עליו סימנים כחולים, והן חלשות ומטושטשות.

בנימין ופניש

את שלוש הנשים, שחלקן אמהות חד הוריות, פגש ופניש לראשונה במסיבות. אחרי היכרות ראשונית זו, יצר איתן קשר בפייסבוק, הזמין אותן למסיבות נוספות, והציע שייפגשו קודם בביתו.

לפי כתב האישום, שניים מתוך שלושת המקרים אירעו ב-2015. המקרה האחרון, שהביא לחשיפתו של ופניש, אירע בשנה שעברה. בחודש שעבר פרסמה יו"ר עמותת "אות הזדהות לליווי נפגעות תקיפה מיניתה", שני שטרליד, פוסט בפייסבוק שבו סיפרה על אחד המקרים ותיארה דפוס פעולה של גבר המזמין נשים לדירתו, מערפל אותן ואז פוגע בהן מינית, ללא ציון פרטים מזהים. למחרת הפרסום, פנה ופניש אל אשה שהעריך כעומדת מאחורי הפוסט ואיים עליה כי יגיש נגדה תלונה, ובהמשך עשה זאת. בעקבות פנייה זו הועמד לדין גם בשיבוש הליכי משפט.

בחודש שעבר נעצר ופניש על ידי המשטרה. בהודעת המשטרה נכתב אז כי הוא חשוד שנתן לאשה שאותה אנס סם אונס, אולם לא נמצאו לכך ראיות. בבקשת המעצר נכתב כי בעבר הורשע ופניש בעבירה של החזקת סמים שלא לצריכה עצמית.

בבקשת המעצר כתבה הפרקליטות: "מדובר בסדרה של עבירות מין חמורות שביצע הנאשם, בדפוס פעולה חוזר ונשנה שכלל את הזמנת המתלוננות לדירתו, כדי לצאת לבלות יחד במסיבות. בהגיען לדירתו, השקה אותן במשקאות אלכוהוליים וסיפק להן סמים, ובהיותן תחת השפעת אלכוהול וסמים כשחושיהן מעורפלים והן חלשות, אנס אותן והשתמש בגופן של המתלוננות באופן אכזרי ובוטה, על מנת לספק את יצריו המיניים". עוד צוין בבקשה כי ופניש טען בחקירותיו שהיחסים עם הנשים התקיימו בהסכמה. 

בכתבה שפורסמה ב"כאן" לפני כשבועיים תיארה אחת המתלוננות: "הוא יצא מהחדר, חזר מהשירותים כבר לבוש. אני בזמן הזה ניסיתי לקום מהמיטה. כל הגוף שלי כאב בטירוף. כל הגוף שלי היה סימנים כחלולים. הכל כאב, שרף, מין שפשופים, כאבים. כשקמתי ניסיתי לחפש את הבגדים שלי. לא הבנתי מה קרה בחדר. כל הבגדים היו מפוזרים, כאילו היה פה איזה לילה פראי, שאני בוודאות יודעת שזה לא קשור אליי הדבר הזה". 

מתלוננת נוספת סיפרה: "כל כך האמנתי בבן אדם הזה. הוא נראה כזה תמים. נראה בן אדם אינטליגנט. לא חשבתי שאני אקום בבוקר ואני לא אדע איפה אני מוצאת את עצמי, בסיטואציה שאני נמצאת ערומה ושהבן אדם יושב לידי, מלטף אותי ואומר 'איזה טוב היה לנו'. אמרתי 'למה, קרה משהו'?. הוא אמר 'מה קרה לך? שיתפת פעולה איתי'". מאוחר יותר חלתה ושאלה את עצמה איך קרה שנעלמו מזכרונה 12 שעות. "אחרי הרבה דיבורים יום אחד אזרתי אומץ ואמרתי לו שהוא אנס אותי. הוא אמר לי 'תיזהרי, אני יכול לתבוע אותך, אלה מלים גדולות'".

אישה נוספת, בת 40 פלוס, סיפרה: "הוא ניגש שלוש או ארבע פעמים להביא משקה, שזה היה וודקה עם איזשהו מיץ... לגמתי מהמשקה הזה וזה היה בעצם הרגע האחרון שאני זוכרת שהוא זיכרון בהיר וצלול. הזיכרון הבא הכי צלול שלי הוא ב-11 בבוקר, ביום שישי למחרת. הסתובבתי וראיתי אותו שוכב עירום. הסתכלתי על עצמי וראיתי שגם אני ערומה וזהו, באותו רגע הבנתי שקרה משהו. הסתובבתי אחורה ואמרתי לו: 'אני לא מכירה את הבית הזה. איך הגעתי לחדר ההוא?'. אז הוא אמר לי: 'אני אראה לך, גם אתמול הראיתי לך. את נורא נהנית, והשתוללת ושרטת וצעקת ונאנחת ונהנית נורא, איך זה שאת לא זוכרת?'".  

בדף בפייסבוק שלו מתאר את עצמו ופניש: "אוהב אדם אני ,רומנטיקן בנשמה, נולדתי לעשות טוב לעצמי ולאחרים, נולד להנות, חי לאושר". 

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ