המשטרה: המאמן החשוד בעבירות מין פגע גם בקטינות בחו"ל

בית המשפט האריך עד יום ראשון את מעצרו של בנו ריינהורן, החשוד בעבירות מין ב-140 קטינות בנות 9 עד 15. לדברי השוטרים, הוא פנה ברשת בזהות בדויה לקטינות שהכיר ופגע בהן

יהושע (ג'וש) בריינר
יהושע (ג'וש) בריינר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ריינהורן בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון, היום
ריינהורן בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון, היוםצילום: מוטי מילרוד

המשטרה מסרה היום ׁ(שני) כי בנו ריינהורן, החשוד בעבירות פדופיליה בכ-140 קטינות, פגע גם בקטינות בחו"ל. בדיון הוסיפו השוטרים כי ריינהורן פנה דרך הרשת לקטינות שהכיר בחיי היום-יום שלו, הסתיר את זהותו ופגע בהן. בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו עד יום ראשון. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בעשרה ימים.

רפ"ק אורי שדה החבר בצוות החקירה אמר בדיון כי כל העת מתגלות קורבנות נוספות של ריינהורן, שנעצר לפני כשבועיים בחשד לאונס, מעשה סדום, הטרדה מינית ומעשים מגונים, לצד עבירות של קבלת דבר במרמה. השופטת שירלי דקל-נוה אמרה כי היקף החקירה רחב ומתרחב, והוסיפה ש"החשוד שומר על זכות השתיקה ואינו משתף פעולה בחקירה, עובדה המקשה על קידום החקירה ומאז הארכת המעצר הקודמות החשדות התבססו וחוזקו".

ריינהורן, מאמן כדוריד של קבוצות ילדים ונוער, חשוד שביצע עבירות מין בקטינות בגילאי תשע עד 15, בהתכתבות מרחוק. על פי החשד, הוא נהג להתחזות לנשים ולהציג עצמו כסוכנת דוגמניות או כמפיקה, וניסה לשדל את הקטינות לשוחח עמו ובהמשך לבצע בעצמן אקטים מיניים - כולל שליחת תצלומי עירום שלהן.

על פי החשד, ריינהרון הסווה את מספר הטלפון שלו באמצעות תוכנה שאפשרה לו להופיע תחת הקידומת הבינלאומית 1, השייכת לארה"ב. בהמשך הוא ניסה לטשטש את עקבותיו, ומחק חלק מההתכתבויות.

אתמול פרסמה המשטרה את הכינויים שבהם השתמש ריינהורן בשיחות עם ילדות ונערות ברשתות החברתיות. פרסום השמות הוא צעד חריג, שנועד לאתר נפגעות נוספות למעשים המיוחסים לריינהורן.

בימים האחרונים התרכזה החקירה בהטחת החומרים שנאספו נגדו, כולל סרטונים ותמונות של הקטינות שנשלחו אליו. ריינהורן ממשיך להכחיש את מעורבותו במקרים, ושומר על זכות השתיקה בנוגע לרוב החשדות.

תגיות קשורות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ