מארגן מסיבות לנוער הואשם בביצוע מעשים מגונים בשישה קטינים שהעסיק

עידן חוגי, בן 25 מרמת גן, הואשם כי פעל לרכוש את אמונם של הקטינים, ולאחר מכן התקרב אליהם ופגע בהם. לפי כתב האישום, הוא שיקר לששת המתלוננים כדי להצדיק את נגיעותיו בהם

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רויטל חובל
רויטל חובל

הפרקליטות העמידה היום (שני) לדין את עידן חוגי, מארגן מסיבות לנוער, על מעשים מגונים ועבירות נוספות בשישה קטינים שהעסיק כיח"צנים ומפיקים. לפי כתב האישום, שהוגש לבית המשפט המחוזי בתל אביב, חוגי, בן 25 מרמת גן, פגע בשישה בני 14 עד 17. 

חוגיצילום: מתוך עמוד הפייסבוק

חוגי מואשם שהזמין את הקטינים לארוחות בבתי קפה ובמסעדות וכן לג'קוזי בבניין מגוריו או בבניין משרדים, וביצע בהם מעשים מגונים. עוד הוא מואשם שראיין את המתלוננים לשם העסקתם ואסף עליהם מידע. "הנאשם פעל כמתואר לעיל על מנת לרכוש את אמונם של הקטינים, ליצור לעצמו מעמד מכובד בעיניהם, לקרבם אליו ולאפשר את ביצוע העבירות המיוחסות לו באישומים", נכתב. 

לפי אחד האישומים, באביב הקודם הזמין חוגי נופש במלון באילת עבור בן 16 וחבריו. כשהתעניינו בהזמנת אוכל לחדרם בשעת לילה מאוחרת, הציע חוגי לקטין לבוא לאסוף אוכל מחדרו. שם שוחח חוגי על נושאים אישיים עם הקטין, וטען כי יש לו יכולת להבחין בין שקר לאמת באמצעות מגע בנקודות שונות בגוף. חוגי הציע להדגים, וחרף סירובו של הקטין נגע בו חוגי, גם באיבר מינו. בסוף המפגש, הציע חוגי להעסיקו כיח"צן והורה לו לא לספר לאיש על מעשיו.

לפי אישום נוסף, נפגש חוגי עם בן 15 וחבריו שביקשו שיעסיקם במסעדה בתל אביב. חוגי ביקש מהקטין את הטלפון הנייד שלו כדי לוודא שאינו מועסק על ידי אחרים, והחל לקרוא מסרונים מאחורי גבו. כשהקטין הבחין בכך, הפציר בו להפסיק. במפגשים שקיימו, חוגי מואשם שביצע בו מעשים מגונים ושוחח עמו על נושאים אינטימיים.

חוגי נעצר לפני כשבועיים, והיום ביקשה הפרקליטות לעצור אותו עד תום ההליכים. בחקירה התברר כי נהג להציג את עצמו כבעל קשרים במשטרת ישראל והציג בפני הקטינים תג שוטר מזויף. בחלק מהמקרים, טען בכזב בפני הקטינים כי הוא בעל הכשרה של פרמדיק ויכול לטפל בבעיות שרירים, כדי להצדיק את מגע ידו.

בבקשת המעצר פירטה הפרקליטות את גרסתו של חוגי, שהכחיש בתוקף את עבירות המין המיוחסות לו. הוא טען כי המניע של חלק מהמתלוננים הוא סכסוך כספי על סכומי כסף זניחים בשל הפקות מסיבות שלא צלחו. לדבריו, אחד המתלוננים נגדו איים כשהיה שיכור במסיבה שיהרוס את חייו. באחד האישומים נגדו נכתב כי חוגי פנה לקטינים, מתלוננים ועדים נגדו, בניסיון לברר את גרסתם ובכך ניסה לשבש את החקירה נגדו.

בבקשת המעצר כתבה הפרקליטות כי "הנאשם ביצע עבירות מין רבות בשורה של קטינים צעירים, תוך ניצול נגישותו אליהם ותמימותם של הקטינים. הוא ביצע את המעשים המיוחסים לו באופן סדרתי, וטווה רשת של קורים על מנת 'ללכוד' בה את הקטינים, תוך יצירת מצגי שווא רבים ומתוחכמים בפני הקטינים, על מנת לרכוש את אמונם ואת קרבתם ותוך ניצול יחסי התלות והעבודה הקיימים ביניהם. סדרתיות מעשיו של הנאשם ושקריו הרבים, לרבות ביחס ל'קשריו' במשטרת ישראל, מלמדת כי הוא מסוכן לציבור הקטינים בכללותו וכי לא ניתן לתת בו אמון".

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ