מעצרו של המאמן החשוד בעבירות מין בקטינות הוארך בשמונה ימים

בדיון בנושא טענה המשטרה כי אם ישוחרר, עלול החשוד בנו ריינהורן לשבש את החקירה בעניינו. לדברי נציג המשטרה, פעולות החקירה יושלמו בימים הקרובים: "התיק מתפתח כתיבת פנדורה"

יהושע (ג'וש) בריינר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ריינהורן בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון, בשבוע שעבר
ריינהורן בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון, בשבוע שעברצילום: מוטי מילרוד

בית משפט השלום בראשון לציון הורה היום (ראשון) להאריך בשמונה ימים את מעצרו של בנו ריינהורן, החשוד בעבירות פדופיליה בכ-140 קטינות ובכמה בגירות. בדיון בנושא אמר נציג המשטרה רב פקד אורי שדה כי אם ריינהורן ישוחרר, הוא עלול לשבש את החקירה בעניינו. "החקירה נמשכת, וממשיכים לזהות קורבנות נוספים", אמר שדה. "אם ישוחרר, החשוד יוכל בנקל לשבש את החקירה שכן מדובר בעבירות שבוצעו באמצעות האינטרנט. התיק מתפתח כתיבת פנדורה. אנחנו מעריכים שנשלים את פעולות החקירה עם הקורבנות שאנו מכירים בעשרת הימים הקרובים".

לפי המשטרה, שביקשה תחילה להאריך את מעצרו של ריינהורן בעשרה ימים, הגיעו בשבוע האחרון תלונות נוספות נגד החשוד, המעידות על דפוס פעולה דומה. עוד הוסיפו כי הוא לא משתף פעולה באופן עקבי עם החקירה על פי עצת עורכי דינו. כעת, בשל היקף החומר, המשטרה תפנה ליועץ המשפטי על מנת לבקש את המשך החקירה, וזאת מכיוון שהחשוד ייחקר בסך הכל מעבר ל-30 יום.

בשבוע שעבר מסרה המשטרה כי ריינהורן פגע גם בקטינות בחו"ל. בדיון בנושא אמרו השוטרים כי ריינהורן פנה דרך הרשת לקטינות שהכיר בחיי היום-יום שלו, הסתיר את זהותו ופגע בהן. 

ריינהורן, מאמן כדוריד של קבוצות ילדים ונוער, חשוד שביצע עבירות מין בקטינות בגילאי תשע עד 15, בהתכתבות מרחוק. על פי החשד, הוא נהג להתחזות לנשים ולהציג עצמו כסוכנת דוגמניות או כמפיקה, וניסה לשדל את הקטינות לשוחח עמו ובהמשך לבצע בעצמן אקטים מיניים - כולל שליחת תצלומי עירום שלהן.

על פי החשד, ריינהרון הסווה את מספר הטלפון שלו באמצעות תוכנה שאפשרה לו להופיע תחת הקידומת הבינלאומית 1, השייכת לארה"ב. בהמשך הוא ניסה לטשטש את עקבותיו, ומחק חלק מההתכתבויות. המשטרה פרסמה את הכינויים שבהם השתמש ריינהורן בשיחות עם ילדות ונערות ברשתות החברתיות. פרסום השמות הוא צעד חריג, שנועד לאתר נפגעות נוספות למעשים המיוחסים לריינהורן.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ