הורים מאילת נאשמים שאישרו לשדר תיעודים של ילדיהם במצבים מיניים בתשלום

לפי כתב האישום, ההורים אפשרו למפעילי אתר אינטרנט להתקין 11 מצלמות בביתם, לרבות בחדרי הילדים והשירותים, ולשדר את מה שתיעדו. בין היתר צולמו הילדים בעירום וכשהם מאוננים ומקיימים יחסי מין

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלמוג בן זכרי

פרקליטות המדינה הגישה היום (ראשון) כתב אישום נגד הורים מאילת, ולפיו הם הסכימו לשדר תמונות אינטימיות ובעלות אופי מיני של שלושת ילדיהם הקטינים תמורת תשלום. ההורים, אורחי הבית והילדים - שני אחים בני 14 ואחות בת 11 - צולמו במשך 24 שעות ביממה ותוכן התיעוד הועלה לאתר אינטרנט שמאפשר למשתמשים לצפות בשידור רציף מתוך בתיהן של משפחות שונות. בין היתר שודרו תמונות של האחות מאוננת, של אחד האחים מקיים יחסי מין וכשהוא מבצע מעשה מגונה באמו בזמן שהיא ישנה.

לפי האישום, במהלך 2015 חתמו ההורים על הסכם עם מפעילי האתר ובעקבות זאת הותקנו בהדרגה 11 מצלמות בביתם. תחילה הותקנו מצלמות רק בסלון, במטבח ובחצר, אבל לאחר שהובטחה להם תוספת תשלום, הסכימו ההורים להתקין מצלמות נוספות גם בחדרי הילדים, בחדר ההורים ובחדרי השירותים.

ברבבות שעות הצילום שהצטברו תועדו הילדים בעירום חלקי ומלא וכשהם במצבים אינטימיים או מביכים. כך, לדוגמה, נראים הילדים כשהם מחליפים בגדים במקלחת או כשהם עושים צרכיהם בשירותים. אחד האחים תועד מקיים יחסי מין עם צעירה בת 15, ובמקרה אחר כשהוא מבצע מעשים מגונים בשתי קטינות. מפעילי האתר נהגו להקליט ולשמור קטעים אלו ואחרים שסימנו כ"מעניינים", ולאחר מכן להציעם לצפייה למנויי האתר בלבד. 

על פי כתב האישום, "פגעו הנאשמים במזיד בפרטיות ילדיהם הקטינים וקטינים נוספים שהתארחו בביתם". מהפרקליטות נמסר כי ההחלטה להגיש כתב האישום נגד ההורים "נבעה מהפגיעה החריגה והקיצונית של הנאשמים בפרטיות ילדיהם, משך זמן ממושך, ובעבור רווח כלכלי". הם מואשמים בעבירת פגיעה בפרטיות.

משפטם של מפעילי אתר האינטרנט, בנימין ברשישת, בן 45, ועופר סלע, בן 46, מתנהל בבית המשפט השלום בפתח תקוה. הם הואשמו בסדרת עבירות של שימוש בגופו של קטין להצגת פרסום תועבה, פרסום תועבה ובו דמותו של קטין, הטרדה מינית והתנכלות ועבירות של פגיעה בפרטיות.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ