בר פלג
בר פלג

גבר בן 50 נעצר בסוף השבוע בחשד לאונס בנסיבות מחמירות תוך שימוש בכוח וכליאת שווא של אשה בזנות בדירתו בדרום תל אביב. החשוד, אזרח סודאן, נחקר בעבר בחשד למעשה סדום ולשתי עבירות אונס, אולם התיקים נסגרו מחוסר ראיות. שופטת בית המשפט השלום בתל אביב אפרת בוסני האריכה במוצאי שבת את מעצרו של החשוד עד מחר (רביעי), אז יובא להארכת מעצר נוספת. הגבר מכחיש את החשדות נגדו.

לפי חקירה ראשונית של המשטרה, החשוד עלה ביום שישי עם האשה לביתו שבדרום תל אביב. בשלב מסוים היא רצתה ללכת, ואז נעל אותה בדירה ואנס אותה בכוח. לפי החשד, הוא גם חנק אותה וגרם לחבלות בצווארה ואף איים להרוג אותה. סמוך לשעה חצות שמעו השכנים את צרחותיה של האשה, דפקו על דלת הדירה וקראו למשטרה. כשהבין החשוד שהמשטרה בדרך לדירתו הוא שחרר את האשה, ברח מהדירה וניסה להעלים ראיות.

השוטרים פתחו בסריקות וכעבור זמן קצר מצאו את החשוד כשהוא מדבר עם אשה אחרת בזנות ברחוב סמוך. הם עקבו אחריו עד שעלה לביתו ועצרו אותו בחדר המדרגות. המשטרה מייחסת לחשוד גם עבירה של השמדת ראיה כיוון שהחשוד ניסה להעלים את המפתח לדירתו ומסר להם כתובת מגורים שונה על מנת לבלבל אותם.

החשוד טוען כי אינו קשור למקרה, ואמר כי ייתכן שאחד משני שותפיו עשה זאת. הוא הוסיף כי היה שיכור ביום שישי בערב וכלל לא היה באזור בעת התקרית. סנגורו של החשוד מתח ביקורת על המשטרה על שלא ערכה מסדר זיהוי טרם הארכת המעצר. עם זאת, המשטרה טענה כי הזיהוי שנתנו האשה והשכנים שראו את החשוד היה מספיק על מנת לעצור אותו. השבוע ערכה המשטרה מסדר זיהוי.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ