חקירת הרצח הכפול בבית המחסה בנתניה: הפרקליטות תגיש מחר כתב אישום

המשטרה הודיעה שאלכסנדר מירזוב, בן 54 שהתגורר בבית המחסה, הודה כי רצח את שותפו לחדר ואת מנהל המוסד במכות גרזן. העובדת שמצאה את גופת המנהל שמה אתמול קץ לחייה

בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בית המחסה בנתניה שבו אירע הרצח, בתחילת החודש צילום: תומר אפלבאום
בר פלג

חקירת הרצח הכפול בבית מחסה למחוסרי דיור בנתניה בתחילת החודש העלתה כי החשוד החביא את הגופה של שותפו לחדר בשטיח מתחת למיטה, הכה למוות את מנהל בית המחסה בגרזן, ולאחר מכן ניסה להצית את עצמו. אתמול (שלישי) שמה קץ לחייה עובדת בית המחסה אשר מצאה את גופתו של המנהל במשרדו.

בהודעה שפרסמה הבוקר המשטרה נכתב כי החשוד, אלכסנדר מירזוב בן 54, הודה ברצח של שותפו לחדר, ויאצ'סלב פידקין בן 49, ושל מנהל בית המחסה אבי ואנונו, בן 57, וכי הפרקליטות צפויה להגיש מחר כתב אישום נגדו.

עם זאת, בקרוב צפויה להתקבל חוות דעת פסיכיאטרית שתקבע אם מירזוב כשיר לעמוד לדין. מחר יבקש סנגורו חוות דעת מהפסיכיאטר המחוזי. מירזוב, המוכר למשרד הרווחה ולמינהל הרווחה בנתניה, היה עצור בתנאי אשפוז.

לפי ההודעה, השוטרים הוזעקו לבית המחסה "בית יעל" בתחילת החודש לאחר שעובדת גילתה את גופת המנהל במשרדו. החקירה העלתה שהחשוד נעל עצמו בחדר עם המנהל, וכשהעובדת ניסתה להיכנס לחדר הוא ניסה לתקוף גם אותה בגרזן. המשטרה מסרה כי העובדת ועובד נוסף הצליחו להשתלט על החשוד ולהוציא מידו את הגרזן. העובדת, תושבת נתניה כבת 50, שמה אתמול קץ לחייה.  

המשטרה מסרה שהחשוד נעל את עצמו בחדרו, וכשפרצו השוטרים את הדלת נדף ממירזוב ריח חזק מאוד של דלק. בסריקה בחדר גילו גופה נוספת, שהוחבאה מתחת למיטה כשהיא מגולגלת בשטיח.

"בחקירה מאומצת נמצא כי החשוד הכה בגרזן את מנהל המקום ורצח אותו על רקע חשדו כי נוצל על ידי שותפו לחדר ובסיועו של מנהל המקום", נכתב בהודעה. "בהמשך, החשוד נעל עצמו בחדר עם המנהל וכשעובדת המקום ניסתה להיכנס לחדר, החשוד ניסה לתקוף גם אותה. רק בסיוע של עובד נוסף שנחלץ לעזרתה, הצליחו להשתלט על החשוד ולהוציא את הגרזן שהחזיק בידו". עוד נמסר כי החשוד הודה ברצח ואמר כי ניסה להמית את עצמו בדלק ששפך על גופו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ