יהושע (ג'וש) בריינר
יהושע (ג'וש) בריינר

הפרקליטות הגישה היום (ראשון) הצהרת תובע נגד בנו ריינהורן, מאמן הכדוריד החשוד בעבירות מין ב-170 קטינות. ביום חמישי צפוי להיות מוגש נגדו כתב אישום. בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו עד לאותו יום. ריינהורן נחקר בחשד לעבירות מין, ובהן אונס, מעשה סדום, מעשים מגונים והטרדה מינית. המשטרה הודיעה על סיום החקירה נגדו, ומסרה כי "מהחקירה עלה דפוס פעולה מתוחכם ושיטתי בו פועל החשוד במשך מספר שנים".

בדיון פרץ ריינהורן בבכי וביקש לדבר עם משפחתו. ריינהורן, שאימן קבוצות ילדים ונוער, חשוד שביצע בהתכתבות מרחוק עבירות מין בקטינות בגילאי תשע עד 15, בהן גם קטינות בחו"ל. על פי החשד, הוא נהג להתחזות לנשים ולהציג עצמו כסוכנת דוגמניות או כמפיקה, וניסה לשדל את הקטינות לשוחח עמו ובהמשך לבצע בעצמן אקטים מיניים - כולל שליחת תצלומי עירום שלהן.

על פי החשד, ריינהרון הסווה את מספר הטלפון שלו באמצעות תוכנה שאפשרה לו להופיע תחת הקידומת הבינלאומית 1, השייכת לארה"ב. בהמשך הוא ניסה לטשטש את עקבותיו, ומחק חלק מההתכתבויות. המשטרה פרסמה את הכינויים שבהם השתמש ריינהורן בשיחות עם ילדות ונערות ברשתות החברתיות. 

הפרשה נחשפה באמצע החודש שעבר. המשטרה תיארה את החקירה כ"אחת מפרשיות הפדופיליה החמורות והקשות ביותר, הן מבחינת חומרת העבירות והן מבחינת היקף הפעילות, שנחשפו במשטרת ישראל בהקשר של עבירות מין כנגד קטינות באמצעות רשת האינטרנט". 

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ