בכיר במשרד התחבורה נעצר בחשד שקיבל שוחד מחברת הסעות

המשטרה עצרה הבוקר את הבכיר, וחושדת כי העדיף את חברת ההסעות במכרזים בתמורה לטובות הנאה. בנוסף אליו נעצרו ארבעה בכירים בחברת ההסעות ובדירקטוריון בחשד למתן טובות ההנאה

יהושע (ג'וש) בריינר
יהושע (ג'וש) בריינר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יהושע (ג'וש) בריינר
יהושע (ג'וש) בריינר

בכיר במשרד התחבורה נעצר הבוקר (רביעי) לחקירה בחשד שקיבל טובות הנאה מחברת הסעות גדולה, ובתמורה העדיף אותה על פני חברות אחרות במכרזים להפעלת קווי הסעה ברחבי הארץ. יחד עמו נעצרו ארבעה בכירים בחברת ההסעות וגורמים הקשורים אליה, בהם גם חבר דירקטוריון, בחשד למתן השוחד. הארבעה הם בני משפחה. חיפוש נערך בבתיהם ומשרדיהם.

היקף המכרזים שבהם זכתה החברה להפעלת קווי הסעה בערים שונות עומד על עשרות מיליוני שקלים. המשטרה פתחה הבוקר בחקירה גלויה של החשדות בתום חקירה סמויה. לפי הודעת המשטרה, "בשעות הבוקר נעצרו חמישה חשודים לחקירה באזהרה ועוכבו שני חשודים נוספים בחשד למעורבות בעבירות שוחד, קבלת דבר במרמה, מרמה והפרת אמונים וכן עבירות נוספות. בין העצורים עובד ציבור בכיר במשרד ממשלתי".

עוד הוסיפה המשטרה כי על פי החשד, "הבכיר פעל לכאורה במסגרת תפקידו וקיבל טובות הנאה שוות כסף על מנת לקדם תועלתם של אחרים וזאת בניגוד לחוק". המשטרה הוסיפה: "מדובר בחקירה המנוהלת על ידי משטרת ישראל ובליווי פרקליטות מחוז ירושלים ומתמקדת בתופעת השחיתות הציבורית".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ