נתניהו נחקר במשך כחמש שעות בתיקים 1000 ו-2000

החקירה עסקה בשתי הפרשות שבהן הוא חשוד בשוחד, מרמה והפרת אמונים - קבלת טובות ההנאה ממילצ'ן והמשא ומתן עם מוזס. בתום החקירה מסר נתניהו: "אחרי החקירה ה-12 כבר ברור סופית שבחקירות ראש הממשלה לא רק שאין בשר, אין אפילו עצם"

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מפגינים נגד נתניהו מול מעונו, היום
רויטל חובל
רויטל חובל

ראש הממשלה בנימין נתניהו נחקר היום (שישי) במעונו בתיקים 1000 ו-2000 כחלק מהשלמות חקירה בפרשות. זו הפעם ה-12 שנתניהו נחקר. אחרי החקירה נמסר מטעם נתניהו: "עכשיו, אחרי החקירה ה-12 כבר ברור סופית שבחקירות ראש הממשלה לא רק שאין בשר, אין אפילו עצם. גם הפעם ראש הממשלה ענה על השאלות שנשאל בביטחון מלא, מתוך ידיעה ברורה שלא היה כלום ולכן גם לא יהיה כלום".

חקירתו האחרונה של נתניהו היתה לפני כחודשיים. הוא נחקר במעונו במשך ארבע שעות על תיק 4000 (פרשת בזק-וואלה), בחשד שקיבל שוחד מבעלי בזק ואתר וואלה, שאול אלוביץ'. במקביל נחקר אלוביץ', ונהגו האישי מסר עדות בפרשה. בתום החקירה מסר אז נתניהו כי תיק 4000 "קרס סופית".

המשטרה המליצה בפברואר האחרון להעמיד לדין את נתניהו על קבלת שוחד, מרמה והפרת אמונים בתיק 1000. נתניהו חשוד בפרשה זו שקיבל טובות הנאה תמורת סיוע לארנון מילצ'ן "בניגוד לאינטרסים של המדינה", לפי המשטרה. בתיק 2000 חשוד נתניהו שהתחייב בפני מו"ל ידיעות אחרונות, נוני מוזס, שיחליש את ישראל היום בתמורה לסיקור אוהד. המשטרה המליצה להעמיד לדין את ראש הממשלה בפרשה זו על שוחד, מרמה והפרת אמונים.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ