הנער שהרכיב את ארי נשר על אופניו נחקר בחשד לגרימת מוות ברשלנות

חקירת הנער נמשכה כשלוש שעות וחצי במשטרת מחוז תל אביב, והוא הגיע אליה מלווה בבני משפחתו. אמו אמרה לכתבים כי המשטרה משבשת את החקירה. "הכל הבלים מי הרכיב ומי רכב, האחריות היא על הנהג הפוגע", אמרה

בר פלג
בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ארי נשר עם הוריו
בר פלג
בר פלג

המשטרה חקרה היום (שלישי) באזהרה את הנער שהרכיב את ארי נשר, שנהרג בתאונת פגע וברח בתל אביב בחודש שעבר. הצעיר, שחשוד בגרימת מוות ברשלנות, הגיע למשטרת מחוז תל אביב מלווה בבני משפחתו, וחקירתו נמשכה שלוש שעות וחצי. בימים הקרובים יישלח הנער לבדיקה גופנית על מנת לבדוק את הפגיעות בגופו בעקבות התאונה.

הצעיר נחקר במחיצת אמו רות בידי קצין החקירות של אגף התנועה במשטרת מחוז תל אביב ובנוכחות חוקר נוער. טרם החקירה טענה אמו כי המשטרה מפרה את זכויות הנחקרים ומשבשת את החקירה. "מדובר בנהג שיכור דורס", אמרה. "הכל הבלים מי הרכיב ומי רכב, האחריות היא על הנהג הפוגע".

תיעוד התאונה שבה נהרג נשר, בחודש שעבר

חקירתו של הנער מתרחשת לאחר שתי עדויות פתוחות שהעניק קודם לכן בבית החולים ובביתו. האם הוסיפה כי המשטרה מטיחה בפני בנה האשמות חריגות ללא נוכחות של חוקר נוער. "יש בידיי הקלטות של חוקר המשטרה", הוסיפה. "שאלנו אותו מפורשות האם בני חשוד. הוא הכחיש ואמר שהוא מזומן לתת עדות, וכשהגענו לשם הוא הטיח בו האשמות קשות, בלי חוקר נוער". לדברי האם, ישנו עד ראייה שטען כי בנה הוא לא זה שרכב באופניים והוא נפסל בידי המשטרה. 

פרקליטו של החשוד, עו"ד דניאל חקלאי, אמר כי "הקטין מתייצב לחקירה תחת אזהרה. אנחנו סבורים שאין מקום לחשד, התשתית מוטעית, אך אנחנו מכבדים את החלטת המשטרה לחקירה. הוא בחור מקסים רגיש ונבון מאוד, הוא מבועת מהמצב ויש בעיה קשה של זיכרון. אני יכול לומר שכאשר הוא נחקר בעבר הוא אמר את האמת הפשוטה - הוא אינו זוכר מה קרה. זה מאושר גם במכתב מבית החולים. הוא זוכר רק את השלב בו התעורר בבית החולים. אנחנו מקווים שנשכנע את המשטרה לגנוז את החקירה".

ביום שישי שעבר החליטה המשטרה לדחות את חקירת הנער. הוא היה אמור היה להיחקר יום קודם לכן. במשטרה לא נימקו את ההחלטה. כמה ימים קודם לכן התייחסה דוברת המשטרה מירב לפידות לנושא ואמרה כי אלמלא הנער היה מרכיב את נשר על אופניו - נשר עדיין היה בחיים. 

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ