התיק נגד ראש מועצת הר אדר בגין הטרדה מינית נסגר מחוסר אשמה

הפרקליטות החליטה לגנוז את התיק נגד חן פיליפוביץ', שעובדת המועצה טענה לגביו שהטריד אותה מינית באופן מילולי. פיליפוביץ': "הסוף לניסיון מכוער להכפיש את שמי על לא עוול בכפי"

אהרן רבינוביץ
אהרן רבינוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אהרן רבינוביץ
אהרן רבינוביץ

פרקליטות מחוז ירושלים הודיעה היום (שני) שתסגור את התיק נגד ראש מועצת הר אדר, חן פיליפוביץ', שנחקר בחשד כי הטריד מינית באופן מילולי עובדת במועצה. התיק נסגר בעילה של חוסר אשמה, למעט בעניינה של אמירה אחת שיוחסה לראש המועצה, שלגביה הוחלט כי התיק ייסגר מחוסר ראיות מספיקות.

פיליפוביץ'צילום: מתוך עמוד הפייסבו

לפי הודעת הפרקליטות, החקירה נגד פיליפוביץ' נפתחה בעקבות תלונה של אחת העובדות במועצה, בזמן שהתקיימו הליכים לפיטוריה. היא התלוננה על תקריות שהתרחשו חודשים ואף שנים לפני הגשת התלונה. פיליפוביץ' הכחיש כל העת את התלונות וטען כי החקירה נפתחה בגלל רצונו של מישהו לפגוע בסיכוייו להיבחר מחדש למועצה. באוגוסט 2018 הועבר התיק לפרקליטות עם המלצה של המשטרה לסגור אותו.

פיליפוביץ' מסר בתגובה לסגירת התיק: "החלטת הפרקליטות לסגור את התיק שמה סוף לניסיון מכוער להכפיש את שמי על לא עוול בכפי. גם במשטרה וגם בפרקליטות הבינו כי מדובר בתלונת שווא המונעת מאינטרסים זרים. כבר חמש שנים אני עושה לילות כימים למען התושבים, ותלונת השווא נולדה רק לאחר שפעלתי נגד מי שהתעמרה פעם אחר פעם בסייעות הגנים שהיו נתונות למרותה. אני מברך על כך שלאחר בדיקת התלונה הבינו גם במשטרה וגם בפרקליטות מה הן הסיבות האמיתיות להגשת תלונת השווא, ואמשיך לפעול למען התושבים, כפי שגם עשיתי ללא הפסקה עד היום".

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ