הוארך בשלושה ימים מעצרו של תושב תל שבע החשוד במעורבות ברצח אחותו

מנאל אל-פזראת נורתה אתמול בפתח ביתה, אלמונים הביאו אותה למרפאה מקומית ונמלטו. שניים מאחיה מרצים מאסר בגין רצח אחות נוספת לפני כ-12 שנה

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

בית משפט השלום בבאר שבע האריך היום (חמישי) בשלושה ימים את מעצרו של גבר בן 33, אחיה של תושבת תל שבע שנורתה למוות אתמול בכניסה לביתה. האשה, מנאל אל-פזראת, בת 43, נישאה בשנית לפני כמה שנים, וב-2013 הגישה תלונה על איומים שספגה מבעלה לשעבר על רקע סכסוך תשלומי מזונות. הפרקליטות סגרה אז את התיק.

בית המשפט הוציא לבקשת המשטרה צו איסור פרסום על פרטי החקירה. מקור הבקיא בפרטי המקרה מסר אתמול כי כמה אלמונים הביאו את ההרוגה עם פצעי ירי אל המרפאה המקומית ונמלטו מהמקום. החקירה מתנהלת ביחידה המרכזית (ימ"ר) במרחב נגב. 

המשטרה עצרה את האח כמה שעות לאחר שאל-פזראת נרצחה. שניים מאחיה של אל-פזראת מרצים עונש מאסר על רצח אחות נוספת - פוז אלרביע, אם לתשעה - שהתרחש לפני כ-12 שנים. 

לאחר רצח אלרביע נוצר במשפחה קרע אלים, ומנאל הורשעה בהסדר טיעון בעבירה של חבלה חמורה בנסיבות מחמירות לאחר שתקפה את אחייניתה. על פי כתב האישום, שהוגש בדצמבר 2007, היא פעלה יחד עם אחותה, אמה ואחיה כדי לאיים ולתקוף את אקרם אלרביע, בתה של פוז, לאחר שזו העידה נגד הדודים שלה בבית המשפט. 

לאחר שהאחים הורשעו, אחיה של מנאל, מערוף אבו רקייק, איים על בתה של אקרם ועל בני משפחתה כי הוא ידאג "לשלם לנרקומן על מנת שיפגע בהם", כך לפי כתב האישום. ביום אחר, בעת שאקרם חילקה ממתקים לילדים בחג הקורבן, הגיעו אליה כמה מבני משפחתה, בהם מנאל, ואיגפו אותה. לאחר שמערוף צעק "תרביצו לה", התנפלו עליה בנות המשפחה וחבטו בה במקלות ובברזלים. בעקבות תקיפתה אקרם איבדה את הכרתה ומספר עצמות בגופה נשברו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ