רופא מתל אביב חשוד באונס עובדת זרה במרפאתו, מעצרו הוארך עד יום ראשון

המתלוננת אמרה כי הרופא, המטפל בהתנדבות בעובדים זרים, תקף אותה כשהיו לבדם בחדר הטיפולים. עורך דינו אמר כי היא הודתה לו בתום הטיפול ואף קבעה תור נוסף למחרת

בר פלג
בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בית משפט השלום בתל אביב. אחר הצהריים ידונו בפרסום שם החשוד
בית משפט השלום בתל אביב. אחר הצהריים ידונו בפרסום שם החשודצילום: מוטי קמחי

אורתופד בן 50 מתל אביב נעצר אתמול (חמישי) בחשד לאונס עובדת זרה במרפאתו בעיר. בית משפט השלום האריך היום את מעצרו עד יום ראשון. סנגורו של הרופא ביקש לאסור את פרסום שמו, אך המשטרה התנגדה לכך מחשש לאפשרות שתקף נשים נוספות. לאחר שהשופט התיר לפרסם את השם הודיע הסנגור כי יגיש ערר, ובדיון שנערך אחר הצהריים בבית המשפט המחוזי בתל אביב הוחלט לפי שעה להותיר את שמו חסוי. 

לדברי המתלוננת, האירוע התרחש אמש כשבאה למרפאה לטפל בכאבי הגב שלה - ושם הוריד החשוד בכוח את מכנסיה ואת תחתוניה. לאחר מכן העידה האשה במשטרה, והאסיסטנטית של הרופא מסרה גרסה נוספת - אף שלא היתה בחדר הטיפולים באותה העת. השוטרים עימתו בין המתלוננת ובין הרופא, ולאחר מכן דרשו מהחשוד דגימות די-אן-אי והעבירו אותן לבדיקה. 

שופט המחוזי, חאלד כבוב, אמר היום כי בשלב זה הוא אינו יכול להכריע בין גרסאות הרופא והמטופלת מאחר שלשתיהן אין תימוכין. "אינני בא להטיל ספק בגרסתה של המתלוננת, אך מדובר בנסיבות יוצאות דופן - ופרסום שמו ותמונתו של העורר עלול לגרום לו נזק בלתי הפיך", הוסיף. עוד ציין כי קיימות סתירות בין עדויות הרופא והעוזרת. קודם לכן הורה שופט השלום, עידו דרויאן, להאריך את מעצרו של הרופא עקב חשש למסוכנות ולשיבוש מהלכי חקירה. עם זאת העריך דרויאן כי המשטרה יכולה לסיים את חקירתה עד תחילת השבוע הבא. 

לדברי עו"ד דן באומן, המייצג את החשוד מטעם הסנגוריה הציבורית, הטיפול הסתיים "בצורה שגרתית" והמתלוננת הודתה לרופא ואף קבעה תור נוסף למחרת. באומן אמר לרופא אין עבר פלילי, והוא אף מטפל בהתנדבות בעובדים זרים. "מעולם לא הופנו אליו טענות בנוגע להתנהגות לא נאותה", הוסיף הסנגור וציין כי החשוד שיתף פעולה עם החוקרים. 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ