מחנך מרחובות נעצר בחשד שהטריד מינית תלמידות בנות 14 ו-15

המורה חשוד כי נפגש עם התלמידות אחרי שעות הלימודים ונגע בהן ללא הסכמתן. במשטרה חושדים כי ביצע את העבירות לאורך שנים וביקשו לפרסם את שמו, אך השופטת דחתה את הבקשה

בר פלג
בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בר פלג
בר פלג

מורה מרחובות נעצר בשבוע שעבר בחשד שהטריד מינית שתי תלמידות בנות 14 ו-15 שלמדו בתיכון בשפלה שבו שימש מחנך. הוא חשוד כי נפגש ושוחח איתן אחרי שעות הלימודים, ונגע בהן ללא הסכמתן. היום (שלישי) שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים, למרות בקשת המשטרה להאריך את מעצרו בשבוע נוסף. נאסר עליו להתקרב לשטח בית הספר ולעבוד בתחום החינוך ל-30 יום. 

במשטרה חושדים כי המחנך ביצע את העבירות לאורך שנים, ולכן ביקשו מבית המשפט להסיר את צו איסור הפרסום על שמו על מנת לעודד נפגעות נוספות להתלונן. השופטת זהר דיבון סגל מבית משפט השלום בראשון לציון דחתה את הבקשה.

ראשית הפרשה בשבוע שעבר, כאשר המורה נעצר לאחר שאחת התלמידות הגישה תלונה נגדו בתחנת המשטרה, בחשד שנגע בה ללא הסכמתה. תלונה דומה נוספת  התקבלה בהמשך אותו שבוע. לאחר מעצרו, הגיעה תלמידה שלישית להתלונן על המורה, ותלונתה נמצאת כעת בבדיקה. מחקירה ראשונית במשטרה עולה כי החשוד נהג לקנות מתנות לתלמידות, לשוחח איתן בטלפון אחרי שעות הלימודים ואף נפגש איתן מחוץ לכותלי בית הספר. 

אף שסירבה לפרסם את שמו של המורה, התירה השופטת דיבון סגל לפרסם את החקירה, ונימקה את החלטתה בכך ש"התשתית הראייתית כלפי החשוד בנוגע לעבירות המיוחסות לו גבוהה מרף החשד הסביר". היא הוסיפה כי החשדות המיוחסים לו חמורים. חומר הראיות הועבר לפרקליטות, ובפרקליטות ביקשו השלמות חקירה בטרם יוגש כתב אישום.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ