אלמנה של הפלסטינית עאישה אראבי: איש לא הודיע לי שנעצרו חשודים ברצח אשתי

לדברי יעקוב אראבי, הוא שמע על מעצר חמשת הקטינים החשודים במעורבות ברצח לראשונה היום באמצעי התקשורת: "אף אחד לא עדכן אותי במה שקורה ובהתפתחויות כלשהן"

ג'קי חורי - צרובה
ג'קי חורי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יעקוב אראבי בהלווית אשתו עאישה בבידיא, באקוטובר האחרון
ג'קי חורי - צרובה
ג'קי חורי

בעלה של עאישה אראבי, הפלסטינית תושבת בידיא שנרצחה באקטובר האחרון, אמר הערב (ראשון) בשיחה עם "הארץ" כי לא ידע כלל ששב"כ עצר חשודים ברצח אשתו, ושמע על המעצר רק היום באמצעי התקשורת.

"אף אחד לא עדכן אותי במה שקורה ובהתפתחויות כלשהן", אמר יעקוב אראבי, "קשה לי להעריך מה זה אומר מבחינת ההליך המשפטי ואם הרוצחים יקבלו את העונש הראוי". לדבריו אמנם שום עונש לא יחזיר את אשתו לחיק המשפחה, אך לענישה ממד הרתעתי שאולי ימנע מאחרים לבצע מעשים דומים.

הפגנה מול בית ראש הממשלה בירושלים נגד מעצר החשודים בטרור היהודיצילום: אמיל סלמן

אראבי נסע לצד אשתו ובתו בת השמונה בלילה שבו נזרקו אבנים על רכבם ועאישה אראבי נפגעה בראשה. "מהרגע הראשון ידעתי שמדובר במתנחלים", אמר, "כי בגזרה הזו ובנקודה ממנה השליכו את האבנים אין סיכוי שיהיו פלסטינים, ושמעתי אותם מדברים בעברית". אראבי ציין עוד שהוא וילדיו עדיין מתקשים להתאושש מהאסון: "היינו ביחד 32 שנים ופתאום ברגע אחד הכל נהרס, אני לא מאחל לאף אחד לעבור את הסיוט הזה".

הקטינים החשודים במעורבות ברצח נעצרו במהלך השבוע שעבר. בתחילת השבוע עצר שב"כ שלושה חשודים בחשד לרצח, ואתמול נעצרו שניים נוספים, שעוד לא ברור אם סעיפי החשדות נגדם זהים. מעצרם של חמשת החשודים הוארך עד יום חמישי. שלושת החשודים הראשונים פגשו אתמול עורך דין לראשונה מאז שנעצרו. עורכי הדין עדכנו כי השלושה אמרו להם כי הכחישו בחקירתם את המיוחס להם. השניים הנוספים טרם פגשו עורך דין.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ