רכז מודיעין נעצר בחשד לקבלת שוחד מיני מבית בושת בחיפה בתמורה להגנה על העסק

השוטר, שאחראי על המודיעין המשטרתי באזור חיפה, חשוד שצרך שירותי זנות והטבות כספיות מהנשים בבית הבושת. בנוסף, הוא נחשד בשיבוש הליכי חקירה. מעצרו הוארך בשלושה ימים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
המחלקה לחקירות שוטרים

המחלקה לחקירות שוטרים עצרה אמש (שני) רכז מודיעין במשטרת מחוז חוף בחשד לקבלת שוחד מיני מבעל בית בושת בחיפה בתמורה להגנה מפשיטות על העסק. השוטר, בדרגת רב-סמל בכיר, אחראי על המודיעין המשטרתי באזור חיפה. הוא חשוד שהיה בקשר עם בעל בית הבושת בתמורה לשירותי זנות והטבות כספיות שניתנו לו מהנשים שהועסקו במקום. בית משפט השלום בחיפה האריך את מעצרו בשלושה ימים.

השוטר חשוד גם בעבירה של שיבוש הליכי משפט מאחר ועל פי החשד הכשיל את פעולות האכיפה שביקשה המשטרה לבצע נגד בית הבושת. מלבדו ייחקרו במסגרת הפרשה בעל העסק והנשים שעבדו בו. עו"ד יפעת כהן, שמייצגת את השוטר, אמרה בתגובה כי הלקוח שלה מכחיש את החשדות המיוחסים לו. "מדובר במי שהוא רכז מודיעין ומתוקף תפקידו יש לו נגיעה לגורמים עבריינים שונים שככל הנראה מנסים ליצור מצג שווא. בית המשפט לא נענה לבקשת היחידה החוקרת להאריך את חקירתו בשבעה ימים ואנו מקווים שהחקירה תסתייים במהרה".

זוהי הפרשה השנייה בתוך כמה שנים שבה רכז מודיעין נחשד בקבלת שוחד. במאי 2018 נידון רכז המודיעין במרחב זבולון ל-21 חודשי מאסר בעקבות מעשה דומה שבמסגרתו קיבל שוחד מיני בתמורה להתראות מראש לבית בושת באזור חיפה. בעבר אף התקיימו כמה דיונים במשטרה ובמח"ש על התנהלותם של רכזי מודיעין בעקבות שורה של פרשיות שבהן עסקו השוטרים בקשר פסול עם עבריינים במסגרת תפקידם.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ