גופות שתי אחיות ישראליות שנעדרו בארגנטינה נמצאו בחצר בית בנה של אחת מהן

גיל פרג נעצר בסוף השבוע בחשד לרצח אמו פרחיה סרוסי ואחותה לילי פרג במחוז מנדוסה במדינה, ולאחר מכן אותרו בביתו כתמי דם ■ הלילה אותרו הנשים ללא רוח חיים

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
פרחיה סרוסי ולילי פרג', הנרצחות
הארץ

גופותיהן של שתי אחיות אזרחיות ישראל שנעדרו בשבועיים האחרונים בארגנטינה נמצאו קבורות בחצר ביתו של בנה של אחת מהן, כך לפי התקשורת המקומית בארנטינה. האחיות, פרחיה סרוסי בת 63 ולילי פרג בת 54, נסעו למנדוסה כדי לבקר את בנה של סרוסי, גיל פרג. שלשום עצרה אותו המשטרה בארגנטינה בחשד לרצח, והלילה מצאה את גופותיהן קבורות בעומק של כשני מטרים בחצרו, מכוסות אבנים.

סרוסי התגוררה ברחובות ועבדה במס הכנסה, ופרג היתה מרצה באוניברסיטת סידני באוסטרליה, שם גרה. כמה קרובי משפחתן יצאו לארגנטינה בימים האחרונים כדי לסייע בחיפושים אחריהן. בתקשורת בארגנטינה נכתב כי פרג, שנמצא כעת במעצר והואשם ברצח הכפול, איים להתאבד. אחת הראיות שהובילו לאישום נגדו היא כתמי דם שנמצאו בביתו. 

מעצרו של גיל פרג

לפי דיווחים בארגנטינה, פרג עדכן את המשטרה בהיעלמותן של הנשים. הוא העיד שראה את השתיים עולות על אוטובוס ושיער כי היעלמותן היא "נקמה" בו וכי מאיימים על חייו. האחיות נחשבו נעדרות החל מה-11 בינואר, אז יצרו קשר בפעם האחרונה עם קרובי משפחתן.

אמנון שריג, קרוב משפחתן, כתב בעמוד הפייסבוק שלו: "פרחיה ולילי אינן איתנו. קיבלנו את הידיעה הקשה היום. מצאו את גופותיהן, ובנה של פרחיה, החשוד היחיד ברציחתן". עוד הוסיף: "רצח שאולי אף פעם לא נדע למה ורוצח שגדע את חייה של אמו הורתו ושל דודתו שכל פשעה היה שבאה לבקר אותו - עומד איתנו יומיים אחרי כמטר מתלולית החצץ תחתן קבר את אמו ודודתו, מסתכל למשה ולי בעיניים וכאילו כלום. לא מיצמוץ. לא רגש. לא בן אנוש. רוע מזוקק שמרתיח את הדם".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ