חשודה במעורבות ברצח בני הזוג כדורי בירושלים שוחררה למעצר בית

המשטרה מייחסת לאשה עבירות של קשירת קשר לביצוע פשע ושיבוש הליכי חקירה. נאסר עלייה ליצור קשר עם חשודים אחרים בפרשה, בהם בן זוגה המוחזק במעצר

אהרן רבינוביץ
אהרן רבינוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
החשודה בבית משפט השלום, היום
אהרן רבינוביץ
אהרן רבינוביץ

חשודה במעורבות ברצח בני הזוג כדורי בירושלים בחודש שעבר שוחררה היום (ראשון) בהסכמה למעצר בית של חמישה ימים. האשה חשודה בקשירת קשר לביצוע פשע ובשיבוש הליכים בחקירת הרצח הכפול. בעלה עדיין עצור בחשד למעורבות ברצח, ונאסר עליה ליצור עמו קשר. 

בית משפט השלום בירושלים הורה לשחרר את החשודה בתנאים מגבילים, בהם הרחקה לחודש ממקום עבודתה ומזירת הרצח בשכונת ארמון הנציב.

יהודה ותמר כדוריצילום: מרדכי אסרף

בחודש שעבר נמצאו גופותיהם של בני הזוג יהודה ותמר כדורי בביתם שבשכונת ארמון הנציב בירושלים, עם סימני דקירה על גופם. עו"ד שי לוי, המייצג את בני הזוג החשודים במעורבות במעשה, אמר היום: "כמו שאמרנו מלכתחילה, המעצר היה מיותר. אנחנו סבורים ועדיין מחזיקים באותה דעה שכיוון החקירה הזה הוא פגום מיסודו". הסנגור הוסיף כי הוא "סבור שגם החשוד השני ישוחרר".

בשבוע שעבר נעצרו ונחקרו תחת אזהרה האשה ובעלה. בהמשך אותו שבוע התיר בית המשפט המחוזי בירושלים לפרסם ששני החשודים נשואים זה לזו, אולם צו איסור פרסום נותר על יתר פרטי החקירה. במהלך חקירתה בחנה המשטרה כמה כיווני חקירה אפשריים. בין היתר נשללה האפשרות שמדובר ברצח והתאבדות, וגם האופציה שהמניע לרצח הוא לאומני נבחנה ונדחתה. כעת כיוון החקירה העיקרי הוא פלילי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ