עבריין מוכר למשטרה נורה למוות מטווח קצר ברמת גן

שני אלמונים ירו לעבר הצעיר מספר רב של כדורים בחניון בבניין מגוריו, וברחו ברכב מילוט. ההרוג נעצר כמה פעמים בשנים האחרונות, ושמו נקשר בהתנקשות בבכיר בארגון הפשיעה של משפחת מוסלי

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הזירה ברמת גן, היום

צעיר כבן 20 המוכר למשטרה נורה למוות הבוקר (שלישי) ברחוב ביאליק ברמת גן. הוא נורה מטווח קצר בחניון בבניין מגוריו. המשטרה מעריכה כי מדובר בחיסול חשבונות בעולם התחתון. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לצעיר טיפול רפואי במקום, והוא פונה לבית חולים, שם נקבע מותו. צו איסור פרסום הוצא על כל פרטי החקירה והחשודים.

לפי אחד מכיווני החקירה, שהועברה לטיפול ימ"ר תל אביב, חוליית מתנקשים שכללה לפחות שלושה אנשים השתמשה בלוחית רישוי מזוייפת של אחד מדיירי הבניין בו בוצע הרצח, על מנת להיכנס לחניון. בתיעוד הירי שהופץ לאחר ההתנקשות, נראה הנרצח בדרכו לאופנוע שלו, מפיל את מכשיר הטלפון הנייד שלו ולאחר מכן בודק מתחת לאופנוע אם הונח שם מטען חבלה. לאחר מכן, ולפני שהספיק לעלות על האופנוע, הגיחו מאחוריו שני מתנקשים רעולי פנים, שירו לעברו יותר מ-15 כדורים מטווח אפס. בתום הירי, השניים נראו נמלטים מהמקום ברכב מילוט שחיכה להם מבעוד מועד.

חובש מד"א זאב מריאסין ופרמדיק מד"א יעקב צורף סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו בחניון הבניין צעיר בשנות ה-20 כשהוא סובל מפציעות מדממות בפלג גופו התחתון. מיד התחלנו להעניק לו טיפול רפואי שכלל עצירת דימומים. תוך כדי הטיפול הרפואי מצבו הידרדר, והוא פונה במצב קריטי לבית החולים תוך כדי פעולות החייאה".

הצעיר מוכר למשטרה מתחום הסמים והאלימות, והוא נעצר כמה פעמים בשנים האחרונות. שמו נקשר בשנים האחרונות לארגוני פשיעה שונים באזור המרכז. ההרוג היה מקושר בעברו לעבריין גל יוסף, אך בתקופה האחרונה עבד ככל הנראה עבור בן כהן. הוא אף נקשר במעורבות בפיצוץ מטען החבלה שהוצמד לרכבו של עוזי בר ציון, בכיר בארגון הפשיעה של משפחת מוסלי, שנהרג ביחד עם אדם נוסף בפיצוץ בשכונת התקווה בנובמבר 2018.

סנגורו של ההרוג, עו"ד נס בן נתן, אמר היום בעקבות הירי כי "למרשי לא היו סכסוכים כלשהם ואני יכול להעריך שמדובר בטעות בזיהוי". 

משפחת מוסלי, הפועלת בגוש דן, מוגדרת כאחד מארגוני הפשיעה הגדולים בישראל. בר ציון, שנהרג בשכונת התקווה, ריצה בעבר עונש של שש וחצי שנות מאסר, לאחר שב-2005 הורשע בעבירות של סחר בנשק והחזקה של מטעני חבלה ביחד עם יוסי מוסלי. לאחר שחרורו שב לפעול במסגרת הארגון, והמשטרה ייחסה לו מעמד משמעותי בו, כאחד מאנשי השטח המובילים של מוסלי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ