קרוב משפחה נוסף של בני הזוג כדורי נחקר בחשד למעורבות ברצח

בשבוע שעבר נעצרו אחיו של החשוד ואשתו בחשד למעורבות ברצח. האשה שוחררה למעצר בית ומעצרו של הבעל, שנחשב לחשוד המרכזי בפרשה, הוארך היום בשמונה ימים

אהרן רבינוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בני הזוג כדורי
אהרן רבינוביץ

קרוב משפחה נוסף של בני הזוג יהודה ותמר כדורי נחקר היום (שלישי) בחשד למעורבות ברצח השניים בירושלים בחודש שעבר. לצד זאת, הוארך בשמונה ימים מעצרו של החשוד המרכזי בפרשה, אחיו של הגבר שעוכב היום לחקירה. השופט אלעזר ביאלין קבע בדיון בהארכת המעצר כי התחזק החשד בעניין העצור, וכי קיימים חשש לשיבוש החקירה ועילת מסוכנות.

עורכי הדין של החשוד, שי לוי, שלומי לוי וגיא מימון, אמרו כי "לא נראה שיש אפילו כיוון חקירה שיכול להצביע על חשד ברמה התפתחותית כזאת, שמצדיק מעצר או הטחות האשמות כל כך חמורות". לדבריהם, המשטרה בודקת כיווני חקירה נוספים, פרט לחשד נגד בני המשפחה של הזוג כדורי.

זירת הרצח של בני הזוג כדורי בירושלים, בחודש שעברצילום: אמיל סלמן

אשתו של החשוד המרכזי בתיק שוחררה שלשום בהסכמה למעצר בית של חמישה ימים. האשה חשודה בקשירת קשר לביצוע פשע ובשיבוש הליכים בחקירת הרצח הכפול. האשה ובעלה נעצרו ונחקרו תחת אזהרה בשבוע שעבר. בהמשך אותו שבוע התיר בית המשפט המחוזי בירושלים לפרסם ששני החשודים נשואים זה לזו, אולם צו איסור פרסום נותר על יתר פרטי החקירה. בחקירת הרצח בחנה המשטרה כמה כיווני חקירה אפשריים. בין היתר נשללה האפשרות שמדובר ברצח והתאבדות, וגם האופציה שהמניע לרצח הוא לאומני נבחנה ונדחתה. כעת כיוון החקירה העיקרי הוא פלילי.

גופותיהם של בני הזוג כדורי נמצאו בחודש שעבר בביתם שבשכונת ארמון הנציב בירושלים, עם סימני דקירה על גופם. ילדיהם של בני הזוג התקשרו למשטרה לאחר שלא הצליחו ליצור קשר עם הוריהם במשך כמה ימים. שוטרים וצוותי הצלה שהגיעו לדירה מצאו אותה נעולה וללא סימני פריצה. החשד הראשוני היה כי מדובר ברצח והתאבדות, אולם כשפרטים נוספים התבהרו המשטרה קבעה כי בני הזוג נרצחו.

לפני כשבועיים שוחרר ממעצר פלסטיני תושב ירושלים, שהיה החשוד המרכזי במעשה. הפלסטיני, שניקה את הבניין שבו התגוררו בני הזוג, שוחרר לאחר שלושה שבועות מעצר אחרי שבית המשפט המחוזי קבע כי החשד נגדו נחלש וכי לא נמצאו ראיות התומכות בגרסת המשטרה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ