החשוד המרכזי ברצח בני הזוג כדורי בירושלים שוחרר בתנאים מגבילים

המשטרה החליטה שלא לבקש את הארכת מעצרו של החשוד, קרוב משפחתם של יהודה ותמר כדורי שנרצחו בחודש שעבר. "אני רק רוצה לחזור לילדים שלי", אמר בצאתו מהמעצר

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יהודה ותמר כדורי

החשוד המרכזי ברצח בני הזוג כדורי השתחרר היום (שלישי) ממעצר בתנאים מגבילים, לאחר שהמשטרה החליטה שלא לבקש את הארכת מעצרו. החשוד, קרוב משפחתם של יהודה ותמר כדורי, בכה ביציאה מהמעצר ואמר: "אני רק רוצה לחזור לילדים שלי". החשוד נעצר לפני כשבועיים יחד עם אשתו, ששוחררה בשבוע שעבר למעצר בית. אחיו של החשוד המרכזי נחקר תחת אזהרה בתיק בשבוע שעבר.

עורך דינו של החשוד, שי לוי, אמר היום: "התרענו בפני היחידה החוקרת ובבית המשפט על העובדה שאין לו שום קשר או מעורבות ברצח המזעזע הזה". לדבריו, "אין בנו לא שמחה ולא עצב משום שאצבע המעצרים קלה על ההדק. זה צריך להטריד ולהדיר שינה מכל אזרח במדינת ישראל. אנחנו מחכים לשחרורו ולאפשר למשפחה להמשיך באבל הכבד".

החשוד המרכזי ברצח בני הזוג כדורילאחר שיחרורו, היוםצילום: אוליבייה פיטוסי

גופותיהם של בני הזוג כדורי נמצאו בחודש שעבר בביתם שבשכונת ארמון הנציב בירושלים, עם סימני דקירה על גופם. ילדיהם של בני הזוג התקשרו למשטרה לאחר שלא הצליחו ליצור קשר עם הוריהם במשך כמה ימים. שוטרים וצוותי הצלה שהגיעו לדירה מצאו אותה נעולה וללא סימני פריצה. החשד הראשוני היה כי מדובר ברצח והתאבדות, אולם כשפרטים נוספים התבהרו המשטרה קבעה כי בני הזוג נרצחו.

במשטרה סברו תחילה כי הרקע למעשה הוא פלילי, אולם ככל שעבר הזמן ולא נמצא כיוון חקירה מוביל, עורבו בחקירה גם חוקרים של שירות הביטחון הכללי בניסיון לבדוק גם את האפשרות כי המניע למעשה הוא לאומני. במסגרת חקירה זו נעצר המנקה בבניין למשך שלושה שבועות, עד ששוחרר בהוראת בית המשפט, שקבע כי החשד נגדו נחלש וכי לא נמצאו ראיות התומכות בגרסת המשטרה.

בחודש שעבר ערכו שניים מילדיהם של בני הזוג כדורי מסיבת עיתונאים, לצד עורך דינם איתמר בן גביר. אחד הבנים אמר אז, "אני ואחיי עוברים התמודדות לא פשוטה. לצד האסון אנחנו מתמודדים עם אטימות מוחלטת מצד הרשויות".

זירת הרצח של בני הזוג כדורי בירושלים, בחודש שעברצילום: אוליבייה פיטוסי

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ