הורים מואשמים שחטפו את בתם בת ה-18 ודרסו אותה בגלל יחסיה עם גברים

לפי האישום, ההורים הגיעו למקום מגוריה של הבת ברהט כדי לחטוף אותה ולפגוע בה. בתיעוד שהגיע לידי המשטרה נראית הצעירה כשפלג גופה התחתון מוטל מחוץ למכונית ונגרר על הכביש בזמן נסיעה

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים44
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

זוג הורים נעצרו בחשד שחטפו את בתם ודרסו אותה בגלל יחסיה עם גברים. הפרקליטות הגישה היום (חמישי) כתב אישום נגד השניים, שבו נכתב כי נם הגיעו בתחילת החודש לרהט מעיר מגוריהם במרכז, בכוונה לחטוף את בתם, בת 18. השניים מואשמים בחטיפה, סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה, תקיפה הגורמת חבלה של ממש ואיומים.

לפי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד אירה ויימן קריקון, הנאשמים איתרו את המתלוננת בעזרת בני משפחתם וחטפו אותה בכוח. ההורים הסיעו את בתם במכונית, "תוך הפעלת אלימות והטלת אימה של ממש עליה".

בכתב האישום נכתב עוד כי "במהלך הנסיעה חנק הנאשם את המתלוננת, תקף אותה ואיים עליה שיחתוך לה את הרגליים ויהרוג אותה. גם כאשר עצרו הנאשמים את הרכב, המשיך אביה של המתלוננת לפעול באלימות חמורה כלפיה וניסה למנוע מצוות רפואי לטפל בה ולקחת אותה למרות תחנוניה. הנאשמים נמלטו מהמקום ברגע ששמעו שהמשטרה עתידה להגיע למקום".

בתיעוד שהגיע לידי המשטרה, נראית מכוניתם של השניים לכאורה, כשהיא נוסעת ופלג גופה התחתון של הצעירה נגרר מחוץ למכונית, על הכביש. הבת נזקקה לטיפול רפואי. המשטרה מסרה כי ההורים פירשו את התנהגותה עם גברים כמתירנית.

מעצרם של החשודים, בני 43 ו-42, הוארך מעת לעת וביום שלישי האחרון, עם תום החקירה הוגשה נגדם הצהרת תובע לקראת הגשת כתב האישום שהוגש היום בבית המשפט המחוזי בבאר שבע. 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ