חשד לרצח בת 81 בחולון: אחד משכניה נעצר בחשד שדקר אותה למוות

גופת האשה התגלתה בדירה עם פציעה בפלג גופה העליון. צוות מגן דוד אדום שהגיע לזירה מצא אותה ללא סימני חיים וקבע את מותה במקום. קרוב משפחתה אמר שהעצור היה מוכר למשטרה, אך "אף אחד לא עשה כלום"

בר פלג
בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
המשטרה בדירת האשה בחולון, היום
בר פלג
בר פלג

אשה בת 81 נמצאה היום (שישי) ללא רוח חיים בדירה בחולון. המשטרה עצרה אחד משכניה בחשד שדקר את האשה למוות באמצעות סכין. החשוד, בשנות ה-40 לחייו, הוא בעל עבר פסיכיאטרי שהתקבלו לגביו כמה תלונות במשטרה בשל איומים. מחקירה ראשונית עולה כי בעלה של האשה היה בבית, אך לא שמע את המתרחש. צוות מגן דוד אדום מצא את האשה כשהיא פצועה בפלג גופה העליון וקבע את מותה במקום.

החשוד הכחיש בחקירתו את המיוחס לו, ומחר הוא יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב. מהמשטרה נמסר כי החשוד מוכר להם וכן לרשויות בריאות הנפש. עוד נמסר כי החקירה נמצאת בראשיתה וכי נמשך איסוף הראיות מזירת הרצח.

המשטרה בבניין בחולון שבו גרה האשה, היוםצילום: עופר וקנין

קרוב משפחתה של הנרצחת סיפר כי העצור היה מוכר למשטרה ולרשויות, אך לדבריו "אף אחד לא עשה כלום. לפני כמה חודשים החזרתי אותה משדה התעופה, והוא עמד בחלון והתחיל לצרוח עליי". עם זאת, אמר כי האשה מעולם לא התלוננה על אלימות מצדו או הביעה חשש ממנו. הוא הוסיף כי יש לה שני ילדים ושישה נכדים, וכי שהתה בביתה רוב הזמן עקב בעיות בריאות.

קרובה נוספת של הנרצחת הוסיפה: "היא היתה אשה מדהימה, אחות גדולה מ-11 אחים ואחיות. כשהיתה קטנה עלתה ממצרים. היא היתה האמא של כל האחים. ברגע שנפתחו השערים עלו לישראל. אנשים טובים, שקטים. סבתא טובה, דודה טובה. עבדה עשרות שנים במפעל שמייצר טלוויזיות. הנכדה שלה סיפרה לי שהיא קיבלה ממנו (מהחשוד, ב"פ) מכתבים מאיימים בעבר. בנאדם כזה צריך להיות עם אנשים ולקבל טיפול".

לדברי שכנים בבניין, בכמה הזדמנויות בעבר הם הזמינו משטרה עקב התנהגות השכן העצור, שלטענתם נהג לצעוק והתנהג בצורה מאיימת. לפי המשטרה, הוא אושפז כמה פעמים. שכנה נוספת אמרה: "הייתי תמיד שומעת אותו מקלל, אני יודעת שהתריעו עליו. הוא אמר מלים קשות, אבל לא חשבתי שהוא מסוכן". שכנה שלישית הוסיפה: "שמעתי צעקות בבית, חשבתי שאלה הילדים בגינה - ואז התחילו להגיע ניידות".

לאחר הידיעה על מותה אמרו פרמדיק מד"א טל פוטרמן וחובש רפואת חירום במד"א משה זדה: "כשנכנסנו לדירה ראינו אשה שוכבת מחוסרת הכרה עם פציעה בפלג גופה העליון. ביצענו בדיקות רפואיות, אבל היא היתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".

מתחילת השנה נרצחו שבע נשים ישראליות: נג'לאא אל-עמורי, בת 19 מלוד; ויויאן קמינסקי, בת 65 מלוד; סוזן ותד, בת 31 מבאקה אל-גרבייה; דיאנה אבו קטיפאן, בת 18 מלוד; סואר קבלאוי, בת 20 מאום אל פאחם; לילי פרג, בת 54 מסידני, ואחותה פרחיה סרוסי, בת 63 מרחובות. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ