חוקר בימ"ר תל אביב מואשם בניצול תפקידו כדי לשכב עם נשים שהוכרו כקורבנות סחר

השוטר מואשם שקיים יחסי מין בהסכמה עם חמש נשים שהובאו לארץ לצרכי זנות, לאחר שפגש אותן כשהיו במקלט ויצר עמן יחסי קרבה ותלות. במסגרת הסדר טיעון, הוא יואשם בהפרת אמונים

יהושע (ג'וש) בריינר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מטה משטרת מחוז תל אביב, בשנה שעברה
יהושע (ג'וש) בריינר

חוקר משטרתי מואשם בניצול תפקידו כדי לקיים יחסי מין עם חמש נשים שהוכרו כקורבנות סחר לצרכי זנות. לפי כתב האישום שהוגש היום לבית משפט השלום בתל אביב, החוקר הגיע למקלט שהחמש שהו בו, ועמד איתן בקשר רציף עד ששכנע אותן לשכב עמו. במסגרת הסדר טיעון הוחלט להעמידו לדין בעבירות של הפרת אמונים. הוא פוטר מהמשטרה לאחר פתיחת החקירה נגדו.

השוטר, שפרטיו אסורים בפרסום, השתתף בחקירה של רשת להבאת נשים לצרכי זנות ממדינות ברית המועצות לשעבר שניהלה היחידה המרכזית של מחוז תל אביב. במסגרת החקירה, שנפתחה בשנה שעברה, הוא הכיר את הנשים, ולפי כתב האישום נוצרה ביניהם "קרבה ותלות מתוקף תפקידו".

המחלקה לחקירות שוטריםצילום: אמיל סלמן

בכתב האישום שהגישה המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות נכתב כי שכב עם חלק מהנשים בביתו וברכבו, ומאחת מהן ביקש לשלוח לו תמונות אינטימיות. כעבור כמה ימים הוא פתח את רוכסן מכנסיו מולה בתחנת המשטרה, לאחר עימות שלה עם אחד החשודים בהבאתה לארץ. לפי הפרקליטות, לצורך ניהול הקשרים המיניים הוא רכש מכשיר סלולרי נוסף למכשיר המשטרתי שהיה ברשותו, ומחק תכתובות בינו לבין הנשים כדי להסתיר את המעשים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ