אדם חמוש נעצר לאחר שהתבצר בבנק מזרחי טפחות בערד

בבנק היו כמה מעובדי המקום באותה שעה, אך לא דווח על נפגעים. לפי המשטרה, החשוד נעצר לאחר ששוטרים השתלטו עליו ופרקו אותו מנשקו. מבדיקה ראשונית של הבנק עולה כי מדובר בלקוח הסניף

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אזרחים ושוטרים בסניף הבנק בערד, אתמול
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

אדם חמוש התבצר היום (שלישי) בבנק מזרחי טפחות בערד, ונעצר לאחר ששוטרים השתלטו עליו ופרקו אותו מנשקו. בבנק היו כמה אזרחים באותה שעה, אך לא דווח על נפגעים. מבדיקה ראשונית של הבנק עולה כי מדובר בלקוח הסניף. מהמשטרה נמסר כי החשוד הוא תושב באר שבע בשנות ה-20 לחייו ומוכר למשטרה.

לפי הודעת המשטרה, "בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה אודות אדם שהתבצר בבנק בערד כשהוא חמוש, הוקפצו למקום כוחות משטרה גדולים, בפיקוד מפקד תחנת המשטרה של ערד". עוד נמסר כי לפי החשד מדובר באירוע על רקע פלילי.

החשוד נכנס לבנק באזור השעה 15:15 כשהוא חמוש באקדח, ואיים על עובדי הבנק שהיו במקום. במשטרה בודקים האם מדובר בניסיון שוד שהסתבך או באירוע שהתרחש על רקע ויכוח בין החשוד לבין עובדי הסניף. סגן ניצב גיא חיון, מפקד תחנת ערד, הסביר כי "כוחות בתחנה הגיעו מהר לסניף שהיה סגור. הם הבחינו בהתנהלות של מספר עובדי הבנק יחד עם החשוד. הם סגרו את המתחם כולל את הסניף ואת כל הרחובות. יצרנו קשר עם החשוד, הרגענו אותו וביקשנו שיסגיר עצמו. אחרי מספר דקות ביצענו השתלטות על החשוד". 

אנואר גבוע, בעל עסק הממוקם מול הבנק, סיפר כי "השוטרים חסמו את כל האזור. לא היה כל ירי. הייתה שוטרת ושוטר שדיברו עם הגבר שהתבצר. שאר השוטרים עמדו בחוץ. חלפו 20 דקות והשוטרת נכנסה פנימה בלי נשק. החשוד ביקש שייכנסו בלי נשק. ואז הגיעו עוד שני שוטרים ולקחו אותו. הוציאו אותו עם כיסוי ראש ישר לתוך רכב".

שוטרים ואזרחים בזירת האירוע בבנק בערד, היוםצילום: ענת רסקין

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ