בכירי חברת "גלעד לובינג" חשודים בתיווך לשוחד בין חברות פרווה לח"כים לשעבר

לא ברור אם עסקת שוחד אכן יצאה לפועל, והח"כים אינם מוגדרים כחשודים בפרשה. ב-2015 דווח כי גלעד הטיסה לדנמרק על חשבונה ארבעה חברי כנסת

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
חוקרי המשטרה יוצאים ממשרדי "גלעד", היום

בכירי חברת השתדלנות "גלעד לובינג" חשודים כי תיווכו לשוחד בין גורמים בתעשיית הפרווה באירופה לבין חברי כנסת לשעבר. עם זאת, לא ברור אם עסקת שוחד אכן יצאה לפועל, וחברי הכנסת לשעבר אינם חשודים בפרשה בשלב זה. הבוקר (רביעי) פשטו חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה על משרדי החברה ברמת גן, החרימו מסמכים וזימנו שלושה חשודים לחקירה באזהרה.

מקורות המקורבים לחשודים אמרו היום כי הרקע לפשיטה הוא תחקיר "מבט שני" מ-2015, שלפיו גלעד, שייצגה חברות בתחום הפרוות באירופה, הטיסה לדנמרק על חשבונה ארבעה חברי כנסת - אמנון כהן מש"ס, פאינה קירשנבאום מישראל ביתנו, מנחם אליעזר מוזס מיהדות התורה וכרמל שאמה הכהן מהליכוד, כיום ראש העיר רמת גן. חוקרי המשטרה צפויים לגבות עדויות מחברי הכנסת לשעבר, וייתכן שהם אף ייחקרו.

מהחברה נמסר היום: "כפי שפורסם בתקשורת, הבוקר הגיעה משטרת ישראל למשרדי גלעד לובינג בהמשך לחקירה המתנהלת בנוגע לאחד מלקוחות המשרד. מטבע הדברים, גלעד מנועה מלהרחיב, לאור העובדה כי הפרשה נמצאת בחקירה משטרתית. גלעד הנה חברה שומרת חוק ופועלת בהתאם ובכפוף לכל הכללים והחוקים החלים עליה. העבודה במשרד מתנהלת כסדרה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ