בר פלג
בר פלג
בר פלג
בר פלג

שלושה תושבי לוד נעצרו היום (ראשון) בחשד למעורבות ברצח קרובת משפחתם, סנדי אזברגה. אזברגה, שהוגדרה כאשה בסיכון, נעדרת זה כחודשיים. לפי החשד היא נחטפה ונרצחה, אך המשטרה לא איתרה את גופתה. מעצרו של אחד החשודים הוארך בעשרה ימים. מעצרו של חשוד נוסף, שהורשע בעבר כמה פעמים בעבירות אלימות, הוארך עד ליום חמישי, וכך גם מעצרה של קרובת משפחה נוספת. שתי קרובות נוספות שנחקרו בחשד למעורבות בפרשה שוחררו. בית משפט השלום בראשון לציון הוציא צו איסור פרסום על פרטי החקירה.

אזברגה
אזברגהצילום: משטרת ישראל

לפני כמה שנים נאלצה אזברגה לעזוב את בית משפחתה בלוד ולעבור לבאר שבע, בשל התנגדות קרובי משפחתה לאורח חייה. היא לא היתה מוכרת לרשויות הרווחה בעירה, אך נעזרה במסגרת טיפולית, שאחת המדריכות בה דיווחה על היעדרותה. בעקבות זאת נשלחו שוטרים לבית משפחתה, אך לא מצאו אותה שם. לפני כשבועיים פנתה המשטרה לציבור בבקשה לסיוע באיתורה של אזברגה. "נראתה לאחרונה בתאריך 10.4.19 בבאר שבע", נאמר בהודעתה. "תיאורה: גובה 1.60, מבנה גוף רזה, שיער אורך בינוני - מספר צבעים (לא טבעיים), עיניים חומות. לא ידועים פרטי לבוש". בימים האחרונים הופקד התיק בידי צוות חקירה מיוחד במרחב שפלה, שהחליט לחקור את בני משפחתה.

עורכי הדין שוקרי אבו טביק וחי אוזן, המייצגים את שלושת החשודים, מסרו: "מרשינו מכחישים כל קשר לפרשה. המשטרה טרם יודעת אם מדובר בנעדרת או למעלה מכך. אנו מקווים שבימים הקרובים החקירה תמוצה והחשודים ישוחררו במהרה. בני המשפחה מביעים דאגה לשלומה של קרובת משפחתם".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ