שוטר חשוד כי אנס שוטרת שעובדת עמו בזמן ששהו במכללה לשוטרים בבית שמש

לדברי השוטרת, השוטר אנס אותה תוך שימוש באלימות קשה במגורי המכללה. עורך דינו: בדיקות מוכיחות כי הוא היה במקום אחר בזמן המעשה. הוא שוחרר למעצר בית

יהושע (ג'וש) בריינר
יהושע (ג'וש) בריינר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יהושע (ג'וש) בריינר
יהושע (ג'וש) בריינר

שוטר בשנות ה-30 לחייו המשרת במחוז תל אביב נעצר אתמול (רביעי) בחשד שאנס שוטרת כבת 20 המשרתת עמו. לדברי השוטרת, הוא אנס אותה במגורי המכללה לשוטרים בבית שמש לפני כשבועיים, תוך שימוש באלימות קשה. השוטר מכחיש שביצע את המעשה. 

השוטר נעצר יום לאחר שהשוטרת התלוננה נגדו ואמר בחקירתו כי לא קיים יחסים מכל סוג עם השוטרת ואף כי היה במקום אחר בזמן שלכאורה בוצע האונס. לדברי מקורביו, הוא דרש מהמחלקה לחקירות שוטרים לבצע איכון לטלפון שלו כדי לאמת את טענתו. לאחר כמה שעות חקירה, השוטר נשלח למעצר בית.

עורך הדין של השוטר, עדי כרמלי, מסר כי מדובר בתלונת שווא זדונית ובעלילת דם. "מרשי כבר בעת מעצרו טען טענת אליבי מוצקה ולפיה ביום האירוע הנטען היה בעיר אחרת בכלל", אמר, "בדיקת איכון סלולרי מאשרת זאת. הכניסה למכללה לשוטרים מחייבת רישום באמצעות מערכת ממוחשבת, בדיקה זו מעלה שמרשי לא הגיע למקום כלל. המכללה לשוטרים מרושתת בעשרות מצלמות אבטחה שגם בהן לא נצפה מרשי ביום האירוע הנטען".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ