חשד: בני 13 ו-14 תקפו מינית בת 11, תיעדו את המעשה והפיצו את הסרטון

הילדה סיפרה בתלונה כי בכמה מקרים הנערים אנסו אותה, ביצעו בה מעשי סדום ובאחת מהפעמים הצמידו סכין לגרונה. התיק הועבר לפרקליטות עד לקבלת החלטה לגבי הגשת כתב אישום

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

המשטרה חקרה בחודשים האחרונים חשד לתקיפה מינית על ידי נערים בני 13 ו-14, בילדה בת 11 בעיר באזור השפלה. התלונה הגיעה למשטרה על ידי אמה של הילדה לפני כארבעה חודשים, לאחר שלדברי המשפחה הגיע לידיה סרטון שבו נראתה הילדה נאנסת על ידי קבוצת נערים. הנערים החשודים נחקרו, והתיק הועבר לידי פרקליטות מחוז המרכז, שם טרם התקבלה החלטה לגבי הגשת כתב אישום. לפי עורך הדין של המשפחה, מדובר בארבעה עד שישה נערים.

לפי התלונה, המקרה חזר על עצמו שלוש או ארבע פעמים במבנה נטוש שליד ביתה של הילדה. היא סיפרה כי הנערים, שלמדו איתה בבית הספר, הזמינו אותה למפגש משותף שבו אנסו אותה וביצעו בה מעשי סדום. את המעשים לכאורה הם תיעדו, ובהמשך הפיצו בין חבריהם לשכבה. הפרשה נחשפה על ידי חדשות 13.

הילדה סיפרה כי באחד המקרים היא הותקפה מינית בזמן שאחד הנערים מצמיד סכין לגרונה. לטענת עורך הדין של המשפחה, הלל בבייב, בעקבות האירועים היא טופלה נפשית ופסיכיאטרית ואושפזה כמה פעמים.

"זה אחד המקרים המזעזעים שנתקלתי בהם", אמר עו"ד בבייב, "האירועים היו כמו בסרטי האימה הנוראיים ביותר שאפשר לעלות על הדעת. לצערי הרב, המשטרה והפרקליטות התרשלו בטיפול באירוע ולא התייחסו אליו כמו שצריך, אך ורק כי מדובר במשפחה ממעמד סוציו-אקונומי נמוך. הפרשה הזו צריכה הייתה לזעזע אותם כי היו פה מעשים מחרידים בילדה שאפילו לא הבינה מה עושים לה".

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ