כלי רכב הושחתו וכתובות רוססו בגוש חלב שבגליל העליון: "ד"ש מהמורחקים"

לפי תושבי המקום, החשודים נכנסו לשכונה שנמצאת בקצה הצפוני מזרחי של היישוב והשחיתו מכוניות פרטיות ומסחריות. המשטרה פתחה בחקירה

ג'קי חורי - צרובה
ג'קי חורי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
כתובת שרוססה בגוש חלב, הלילה
ג'קי חורי - צרובה
ג'קי חורי

תושבי גוש חלב (ג'יש) שבגליל העליון דיווחו כי הלילה (שישי) נוקבו צמיגים של כ-23 מכוניות וכתובות רוססו על קירות ביישוב ועל אחת המכוניות. לפי תושבי המקום, החשודים נכנסו לשכונה בקצה הצפוני מזרחי של היישוב והשחיתו מכוניות פרטיות ומסחריות שבבעלות תושבי השכונה. המשטרה פתחה בחקירה אולם לא נעצרו חשודים.

ראש המועצה המקומית אליאס אליאס אמר ל"הארץ" כי בוצע "מעשה ונבזי נתעב וזה תפקידה של המשטרה להגיע לפושעים ומי שעומד מאחוריהם". לדבריו, גוש חלב מוכר כיישוב שקט מאוד שנמצא ביחסי שכנות טובה עם כל היישובים בסביבתו, ולכן "קשה להעריך למי יש אינטרס לבצע מעשה כזה. מטבע הדברים יכולים להיות גורמים מאזור אחר שהגיעו ליישוב ועשו זאת".

צמיג גלגל שנוקב בגוש חלב, הלילה
כתובת שרוססה בגוש חלב, הלילה

לפי ראש המועצה, תקרית דומה התרחשה בגוש חלב לפני כחמש שנים - גם אז רוססו כתובות נאצה ברחבי היישוב ונגרם נזק למכוניות. תושבי גוש חלב מזכירים כי תקריות דומות התרחשו בבית הקברות של הכפר העקור בירעם בגליל, שרבים מחבריו מתגוררים היום בגוש חלב. בשני מקרים לפחות נכנסו אנשים לבית הקברות, שברו מצבות וצלבים וריססו כתובות. בכל התקריות הללו לא דווח על כך שהמשטרה עצרה חשודים בביצוע המעשים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ