גננת נעצרה בחשד להתעללות בפעוטות במעון בבעלותה בירושלים

הגננת חשודה בכך שטלטלה את הפעוטות בגן. בעבר נפתחו נגדה שני תיקים בחשד להתעללות בקטינים, אך אלה נסגרו מחוסר ראיות. כעת הם נפתחו מחדש

אהרן רבינוביץ
אהרן רבינוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גן ילדים בירושלים. ארכיון
אהרן רבינוביץ
אהרן רבינוביץ

גננת מירושלים נעצרה היום (שני) בחשד להתעללות בפעוטות במעון פרטי שבבעלותה בשכונת גילה בעיר. בין השאר, היא חשודה כי טלטלה את הפעוטות. ב-2013 וב-2015 נפתחו נגדה שני תיקים בחשד לאלימות כלפי פעוטות אחרים, אך אלה נסגרו מחוסר ראיות. כעת הם נפתחים מחדש. מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרה בבית משפט השלום בירושלים.

החקירה נפתחה לאחר שתינוק פונה מהפעוטון לבית חולים, ואושפז בו למשך כשבועיים כשהוא סובל מפגיעה מוחית. לפי גורם במשטרה, הגננת טענה כי התינוק נפגע כתוצאה מאלימות הוריו. בעקבות כך, המשטרה פתחה בחקירה נגד האב, שוטר במשטרת ירושלים, ולכן הוא נחקר בידי המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש). מהחקירה עלה כי ההורים לא פעלו באלימות נגד בנם, והאב נמצא דובר אמת בבדיקת פוליגרף. בעקבות כך, פתחה משטרת ירושלים בחקירה נגד הגננת בחשד כי היא זו שפגעה בפעוט. 

עם פתיחת החקירה, הגיעו למשטרה תלונות נוספות נגד הגננת על כך שהתעללה בפעוטות. החשדות נגד הגננת פורסמו לראשונה בחדשות 13, שם דווח כי הורים נוספים העלו טענות כי הגננת פעלה באלימות כלפי ילדיהם. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ