חשד לפשע שנאה בכפר קאסם: כלי רכב הושחתו ורוססו בכתובות בעברית

לטענת אחד התושבים, מצלמות האבטחה תיעדו רעולי פנים שפגעו ביותר מעשרה כלי רכב: "ברור מאוד שמדובר בתג מחיר". בין הכתובות שרוססו: "די להתבוללות", ו-"אחותי לא הפקר"

ג'קי חורי
בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משאית שניזוקה בכפר קאסם, הבוקר
ג'קי חורי
בר פלג

כלי רכב הושחתו וכתובות גרפיטי בעברית רוססו הלילה (ראשון) על קירות בשכונה בכפר קאסם. מהמשטרה נמסר כי "בכל משאית שניזוקה התגלו תקרים בגלגל". נועמאן סרסור, שצמיגי רכבו הפרטי נוקבו, אמר כי יותר מעשרה כלי רכב פרטיים ומסחריים ניזוקו. לדבריו, "זה ברור מאוד שמדובר בתג מחיר". 

מהמשטרה נמסר כי בין הכתובות שרוססו על רכבים וקירות: "די להתבוללות", "עם ישראל חי" ו-"אחותי לא הפקר". סרסור סיפר כי האירוע תועד במצלמות אבטחה כאשר "בין השעות 1:00 ל-3:00 לפנות בוקר, כמה רעולי פנים נכנסו לשכונה וביצעו את הפשע הזה". הוא הוסיף כי השכונה ממוקמת בקרבת כביש מספר 5, ובחודשים האחרונים נסללה דרך עפר שמחברת בין השכונה לכביש. לדבריו, ייתכן שהחשודים הגיעו משם.

כתובת שרוססה על אחד הקירות בכפר קאסם, הבוקרצילום: דוברות המשטרה

ראש עיריית כפר קאסם, עו"ד עאדל בדיר, גינה בתוקף את התקרית וציין שבשנים האחרונות היו כמה אירועים דומים בעיר. "אף פעם לא שמענו על מעצרים וכתבי אישום וזה חמור מאוד", אמר בדיר, "אני מקווה שהפעם כן יצליחו, כי זה הולך ומחמיר ואני לא יודע מה יהיה בעתיד אם לא ירגישו אותם פושעים שהם מורתעים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ