אביה של הזמרת עדי ביטי הורשע בעבירות מין בשבע קטינות

רונן ביטי הודה בעבירות בהסדר טיעון, שלא כלל הסכמה על העונש. הוא הציע לקטינות, חלקן בנות 13, לבצע בעצמן מעשים מיניים ושלח להן תצלומי עירום של גברים

בר פלג
בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ביטי בבית משפט השלום בראשון לציון, בשנה שעברה
בר פלג
בר פלג

בית משפט השלום בכפר סבא הרשיע הבוקר (רביעי) את רונן ביטי, אביה של הזמרת עדי ביטי, בשבעה אישומים של עבירות מין ובהן הטרדות מיניות ומעשים מגונים בקטינות, חלקן בנות 13. ביטי הודה בעבירות בהסדר טיעון, שלא כלל הסכמה על העונש. הפרקליטות תבקש לגזור עליו מאסר בפועל.

לפי כתב האישום המתוקן, ב-2014 נפתחה קבוצת וואטסאפ בשם "ביטי אימפריה" שכללה כ-70 קטינות שמעריצות את עדי ביטי, ושהאב רונן היה אחד ממנהליה. בהמשך נפתחו קבוצות וואטסאפ נוספות, שכללו מספר מועט של קטינות. חלק מהקבוצות נפתחו ביוזמת ביטי ואחרות ביוזמת הקטינות. האישומים נגד ביטי מתייחסים לשיחות בעלות אופי מיני שקיים עם הקטינות בין יולי 2017 לינואר 2018. ביטי שכנע את חלקן להוריד את אפליקציית טלגרם, לאחר שהסביר להן כי מדובר באפליקציה "בטוחה", שבה לא ניתן להעתיק או להעביר את ההתכתבויות, וכי ההודעות נמחקות זמן קצר לאחר כתיבתן.

ביטי בבית משפט השלום בראשון לציון, בשנה שעברה צילום: אילן אסייג

לאחר שהקטינות התקינו את טלגרם, ביטי הגדיר "מחיקת הודעות אוטומטית" בהתכתבויות, וניהל עמן שיחות מיניות. בין היתר, ביטי הציע לקטינות לבצע בעצמן מעשים מיניים, ביקש מחלקן לשלוח לו הודעות קוליות מיניות, ושלח לחלקן תצלומים וסרטונים מיניים של גברים.

כמה מהקטינות פתחו קבוצת וואטסאפ שבה סיפרו לאשתו של ביטי על המעשים. לאחר מכן, ולפני שהוגשה תלונה במשטרה, ביטי שלח הודעה קולית בקבוצת וואטסאפ שבה הזהיר שתיים מהקטינות, ה' וב'. "תתחילו להרגיע, למה אני לא אבקש עוד פעם אחת", אמר בהודעה, "אמרתי את שלי כרגע, ובוא נראה אתכן ועכשיו לא מרגיעות ועושות מה שאתן רוצות, ובוא נראה מה יקרה. לא חוזר על זה עוד פעם אחת, ב', אני לא חבר שלך, תרגיעי. ה', אני לא חבר שלך מהרחוב ותרגיעי גם את, ואני לא חוזר על זה עוד פעם אחת, תזכרו מה שאני אמרתי".

כתב האישום המתוקן הוגש לאחר כמה ישיבות גישור, שבהן השופט המגשר הטיל ספק במידת הפליליות של חלק מהאישומים, והם נמחקו. סנגורו של ביטי, עו"ד אבי חימי, אמר בתום הדיון: "אני מציע שנכבד את כל הצדדים לפרשייה הזו וננהל את המשפט בהיכל המשפט עצמו ולא במסדרונות".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ