המשטרה מסרה למשפחתה של נאוה אלימלך עגילים שענדה בזמן שנרצחה

במשטרה סירבו לחשוף היכן ומתי נמצאו עגילי הילדה, שנרצחה לפני 37 שנים ושגופתה הוצאה מהקבר בתחילת החודש. ל"הארץ" נודע כי ממצאי נתיחת שאריות הגופה לא הניבו תוצאות שקידמו את החקירה

יהושע (ג'וש) בריינר
יהושע (ג'וש) בריינר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
תמונות של אלימלך בבית הוריה בחולון, החודש
יהושע (ג'וש) בריינר
יהושע (ג'וש) בריינר

המשטרה מסרה אתמול (שלישי) למשפחתה של הילדה נאוה אלימלך עגילים שענדה בזמן שנרצחה, לפני 37 שנים. העגילים נמצאו במסגרת החקירה, שבחינתה מחדש על ידי יחידת להב 433 הובילה להוצאת גופתה של אלימלך מהקבר בתחילת החודש. בנוסף, ל"הארץ" נודע כי נתיחת שאריות הגופה במכון לרפואה משפטית לא הניבו תוצאות שקידמו את החקירה. זאת, בשל מצבה הקשה של הגופה, שנקברה ללא חלק מהאיברים.

לדברי אחיה של אלימלך, יעקב, אמו זיהתה את העגילים כשייכים לבתה. בני המשפחה דרשו מהמשטרה לדעת היכן ומתי נמצאו העגילים, אך החוקרים אמרו כי אינם יכולים לשתף אותם בפעולות החקירה. "אין לנו שום מידע חדש מלבד העגילים, שבהחלט נותנים לנו תקווה", אמר האח יעקב, "שאלנו אותם איפה נמצאו העגילים, מה נמצא, אבל לא אמרו לנו כלום. הם לא רצו להגיד ואנחנו לא יודעים אם העגילים שכבו כל השנים במחסנים של המשטרה או נמצאו רק עכשיו. השוטרים אמרו שכשתסתיים החקירה נקבל את כל התשובות".

הוצאת גופתה של אלימלך מהקבר בבית העלמין בחולון, החודש

לבקשת המשטרה, בית המשפט אישר להוציא את גופתה של אלימלך מקברה ולהעבירה למכון לרפואה משפטית באבו כביר. במשטרה לא פירטו מה הוביל להחלטה והאם התקבל מידע חדש בתיק. 

אלימלך, בת 12, יצאה מביתה בבת ים ב-20 במארס 1982 בשעה 12:30. בפתק שהשאירה להוריה כתבה כי היא הולכת לחברתה, טלי. אחותה הגדולה אפרת היתה האחרונה שראתה אותה בחיים, בשעה 15:00, בצומת הרחובות בלפור ורוטשילד בעיר. בערב, משלא שבה לביתה, פנו ההורים למשטרה. עשרה ימים לאחר שנראתה לאחרונה, מצאו שני עוברי אורח את ראשה הכרות בחוף תל ברוך בתל אביב. בהמשך נמצאו לאורך חוף הים חלקים נוספים של הגופה, והמשטרה קבעה כי הרוצח ביתר אותה באמצעות מסור חשמלי וביקש לפזר את החלקים בים. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ