המשטרה זימנה לחקירה אדם שנחקר בעבר במעורבות ברצח נאוה אלימלך

האיש אמר בכניסה לחקירה כי הוא מגיע אליה "בביטחון מלא". החודש הוצאה גופתה של אלימלך מקברה, 37 שנים לאחר שנרצחה, בעקבות התפתחות בחקירה

יהושע (ג'וש) בריינר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דיוקנה של אלימלך בבית אמה בחולון, החודש
יהושע (ג'וש) בריינר

המשטרה זימנה היום (חמישי) לחקירה גבר שנחשד בעבר במעורבות ברצח הילדה נאוה אלימלך. אלימלך נרצחה ב-1982, בהיותה בת 12, ולאחרונה הוצאה גופתה מקברה בעקבות התפתחות בחקירה. עם כניסתו לחקירה, אמר: "לא דובים ולא יער. אני מגיע לכאן בביטחון מלא".

עו"ד משה מרוז, המייצג את האיש, מסר: "עושה רושם שלמשטרה אין שום קצה חוט, ומדובר בשחזור חקירה שהסתיימה בעבר בלא כלום. נראה שהוצאת הגופה לא הצדיקה את עצמה והממשטרה מנסה בכל דרך לכסות על מעשיה".

בארבעת השבועות שחלפו מאז הוצאת הגופה מהקבר, לא הניבה נתיחת שאריות הגופה במכון לרפואה משפטית תוצאות שקידמו את החקירה. זאת, בשל מצבה הקשה של הגופה, שנקברה ללא חלק מהאיברים. השבוע מסרה המשטרה להוריה של אלימלך זוג עגילים שענדה בזמן הרצח, אך לא אמרה מתי והיכן הם נמצאו. 

אחיה של אלימלך, יעקב, אמר אתמול: "אין לנו שום מידע חדש מלבד העגילים, שבהחלט נותנים לנו תקווה. שאלנו אותם איפה נמצאו העגילים, מה נמצא, אבל לא אמרו לנו כלום. הם לא רצו להגיד ואנחנו לא יודעים אם העגילים שכבו כל השנים במחסנים של המשטרה או נמצאו רק עכשיו. השוטרים אמרו שכשתסתיים החקירה נקבל את כל התשובות".

הוצאות גופתה של אלימלך מבית העלמין בחולון, החודש

אלימלך, תושבת בת ים, נראתה לאחרונה ב-20 במארס 1982 בשעה 15:00, כשפגשה את אחותה הגדולה אפרת ברחוב. בערב, משלא שבה לביתה, פנו הוריה למשטרה. עשרה ימים לאחר שנראתה לאחרונה, מצאו שני עוברי אורח את ראשה הכרות בחוף תל ברוך בתל אביב. בהמשך נמצאו לאורך חוף הים חלקים נוספים של הגופה, והמשטרה קבעה כי הרוצח ביתר אותה באמצעות מסור חשמלי וביקש לפזר את החלקים בים. 

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ