המשטרה שחררה למעצר בית את הנער החמישי שחשוד באונס בת ה-13 בדרום

במשטרה הסבירו כי לא יבקשו הארכת מעצר נוספת "לאור ממצאי החקירה עד כה", ואסרו עליו ליצור קשר עם שאר החשודים. הנערה עברה אתמול בדיקות רפואיות בניסיון לאתר ממצאים שיאמתו את גרסתה. עורך דינו: "אין לו קשר לפרשה"

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

משטרת מרחב נגב שחררה היום (שני) למעצר בית בתנאים מגבילים את החשוד החמישי והאחרון באונס הקבוצתי בבת 13 בדרום, זאת לאחר שארבעת החשודים הנוספים שוחררו אתמול. על החשוד הנוסף, כבן 16, נאסר ליצור קשר עם שאר המעורבים במקרה. לפי המשטרה, הוחלט שלא להמשיך ולבקש את הארכת מעצרו לאור ממצאי החקירה עד כה.

עו"ד אלכס גאוסקין, המייצג את החשוד, אמר כי הוא "שמח שהקטין שוחרר". "לאורך כל הדרך הוא טען כי שאין לו קשר לפרשה וכי אין לו היכרות אישית עם המתלוננת", הוסיף גאוסקין, "אני מקווה שהוא יתגבר על טראומת המעצר ויחזור בהקדם לשגרת חייו".

הנערה התלוננה במשטרה ביום שישי כי נאנסה במשך עשרה ימים בידי ארבעה תלמידים כבני 16, שצילמו את המעשים. במשטרה טרם הצליחו למצוא תיעוד למעשים לכאורה. מעדותה עולה כי החשודים לקחו אותה בהפסקה בבית הספר למקלט - שניים מהם אנסו אותה ושניים נשארו בחוץ כדי לוודא שאיש לא מגיע. האב סיפר למשטרה כי הנערים איימו על בתו שירצחו את אחיה הקטן ויפיצו את הסרטונים שצילמו, אם היא תספר על מעשיהם.

החשוד ששוחרר היום פנה למשטרה בטרם מעצרו יחד עם אביו, וטען כי מקורבים לנערה התקשרו אליו ואיימו עליו. בינו לבין הנערה נערך עימות, והיא זיהתה אותו כמי שאנס אותה. הוא מכחיש כל היכרות עמה. ארבעת החשודים האחרים שעוכבו או נעצרו מכירים את החשוד ששוחרר היום.

גורם במערכת החינוך שבה לומדת הנערה סיפר ל"הארץ" כי היא סיפרה לראשונה על המעשים למורה בבית ספרה, לאחר שזו שמה לב שהתנהגותה חריגה. לאחר מכן, כשחזרה לביתה היא סיפרה לאביה, ובני המשפחה התלוננו במשטרה.

גורם שליווה את בני המשפחה של הילדה סיפר ל"הארץ" כי היא עברה בדיקות רפואיות אתמול בניסיון לאתר ממצאים שיחזקו את גרסתה. הוא הוסיף כי הילדה תקבל בקרוב טיפול נפשי באחד ממרכזי התמיכה בנגב. אביה של הילדה סיפר בשבת כי מצבה הנפשי קשה ושהיא אינה מפסיקה לבכות.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ