בן 27 נורה למוות במאפייה בכפר קאסם; הוא ההרוג הרביעי במשפחתו בתוך שנה

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי שני רעולי פנים ירו בג'והר אבו ג'אבר מטווח קצר ונמלטו מהמקום. במשטרה בוחנים את האפשרות שהרקע לתקרית הוא סכסוך בין בני משפחתו

מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
אבו ג'אבר. הוא ההרוג ה-91 כתוצאה מאלימות בחברה הערבית מתחילת השנה
אבו ג'אבר. הוא ההרוג ה-91 כתוצאה מאלימות בחברה הערבית מתחילת השנה

תושב כפר קאסם בן 27 נורה הבוקר (שבת) למוות ליד מאפייה בעיר. היורים נמלטו מהמקום והמשטרה מחפשת אחריהם. האיש, ג'והר אבו ג'אבר, הוא האדם הרביעי במשפחתו שנהרג בתוך שנה, ושמותו נחקר כרצח. אבו ג'אבר הוא ההרוג ה-91 כתוצאה מאלימות בחברה הערבית מתחילת השנה.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי שני רעולי פנים ירו באבו ג'אבר מטווח קצר סמוך למאפייה ונמלטו. הוא מת מפצעיו במקום. במשטרה בוחנים את האפשרות שהרקע לתקרית הוא סכסוך במשפחתו של אבו ג'אבר. בני המשפחה מצויים בסכסוך גם עם משפחה אחרת בכפר קאסם, על רקע מחלוקת הקשורה לעסקים מתחרים לחומרי בנייה הנמצאים בבעלות המשפחות.

בדצמבר 2018 מת קרוב משפחה של אבו ג'אבר, ראמי, בן 25, בפיצוץ שאירע במשאית שבה נסע סמוך למחלף קסם. ביולי נורה למוות קרוב נוסף שלו, אחמד סאלם אבו ג'אבר, בן 62, סמוך למפעל משפחתי באיזור התעשייה בכפר קאסם. בספטמבר נורה למוות קרוב שלישי, ג'יהאד אבו ג'אבר, בן 26, בפתח ביתו בכפר קאסם. המשטרה חושדת כי השלושה נרצחו. אף אחד מהמקרים לא פוענח. 

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ