אב ובנו נפצעו קשה ובינוני בניסיון התנקשות באדם אחר במושב ליד קרית גת

הפצועים, בן 32 ובן 61, נפצעו בפיצוץ במושב שלווה כשהיו בדרכם חזרה מבית הכנסת. עד ראייה: הם קראו ליעד לאחר שהבחינו בפח זבל חדש ליד ביתו. הוא הבחין במצלמה שהיתה בתוכו ונמלט, ואז אירע הפיצוץ

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זירת הפיצוץ במושב שלווה, היום
זירת הפיצוץ במושב שלווה, היוםצילום: אליהו הרשקוביץ

אב ובנו נפצעו הבוקר (ראשון) בפיצוץ סמוך לבית במושב שלווה שליד קרית גת, במהלך ניסיון התנקשות באדם אחר. הפצועים הם בן 32, שנפגע קשה, ואביו, בן 61, שנפצע בינוני. לדברי שכנים, האב והבן נפגעו מהפיצוץ כשהיו בדרכם חזרה מבית הכנסת. הפיצוץ נגרם ככל הנראה ממטען, ובמשטרה בודקים אם הוא חובר לבלון הגז בבית.

ממד"א נמסר כי שני הפצועים סובלים מפגיעה רב-מערכתית ופונו לבית החולים סורוקה כשהם בהכרה. האדם שהיה היעד להתנקשות לפי ההערכות, מוכר למשטרה ולא פונה לבית חולים. אחד מקרובי משפחתו של היעד נרצח ב-2018.

בלון הגז בזירה במושב שלווה, היוםצילום: כבאות והצלה

אחד מהתושבים, אהרון חג'ג', סיפר כי "השניים שנפגעו כלל לא קשורים למקרה. אין להם עבר פלילי. האבא הוא גבאי של בית הכנסת, והבן שלו, בחור זהב, שבדיוק חזר מהגן לאחר שלקח את הבנות שלו. ככל הנראה הם טעו בזיהוי. המזל הגדול הוא שהבנות שלו כבר היו בגן".

עד ראייה סיפר כי האב ובנו הבחינו בפח אשפה חדש שהוצב מחוץ לביתו של האדם שככל הנראה היה היעד. לדברי העד, הם קראו לו, וכשפתח את הפח הבחין במצלמה שהיתה בפנים ונמלט מהמקום. מיד לאחר מכן אירע הפיצוץ שבו נפגעו האב והבן.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ