חשד לרצח: בת 36 מטייבה נורתה למוות

המשטרה איתרה עדת ראייה לירי ומעריכה כי הרוצח פתח את דלת המכונית של האשה, נכנס לרכב וירה בה. במשטרה סבורים כי האשה היתה היעד לירי ושלא מדובר בטעות בזיהוי. אחת השכנות: "אצלנו רוצחים על כל בעיה"

בר פלג
ג'קי חורי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
זירת הרצח בטייבה, במארס
זירת הרצח בטייבה, במארס

נאסרין ג'בארה, בת 36, נורתה למוות הבוקר (ראשון) בטייבה. מהחקירה עולה כי ג'בארה, אם לחמישה ילדים, נורתה מטווח קרוב בתוך מכונית. למשטרה אין בינתיים חשודים. צו איסור פרסום הוטל על פרטי החקירה עד 7 במארס.

ג'בארה הגיעה הבוקר עם המכונית שלה לאסוף חברה בדרך לעבודה, ובמשטרה מעריכים כי אז הרוצח פתח את דלת הרכב וירה בה למוות. במשטרה סבורים כי ג'בארה היתה היעד לרצח ושלא מדובר בטעות בזיהוי, ומעריכים כי הרוצח ידע שהיא תגיע למקום. לפי ההערכות, היורה עקב אחריה יחד עם אנשים נוספים, ונכנס למכונית בזמן שהחברה יצאה מהמכונית כדי לקרוא לחברה נוספת.

נאסרין ג'בארה

המשטרה איתרה עדת ראייה לירי, וזימנה שכנים ובני משפחה של הקורבן לחקירה ולגביית עדות. כמה שעות לאחר מכן עזבו כולם את תחנת המשטרה. השוטרים מנסים גם לבדוק אם אחת ממצלמות האבטחה הרבות שמותקנות בסביבה הצליחו לתעד את היורה.

אחת השכנות של האשה סיפרה כי היא היתה גננת, וששמעה שהיו לה בעיות עם בעלה לשעבר. "לפני חצי שנה היא נסעה לטורקיה כשהיו ביניהם בעיות", אמרה. הנרצחת התלוננה לפני כמה חודשים על מי שהיה בעלה בשל רצונה לנסוע לטורקיה, אך חזרה בה בהמשך מתלונתה. הבעל נחקר במשטרה אולם לא נעצר.

זירת הרצח בטייבה, היום

לדברי השכנה, "אצלנו רוצחים על כל בעיה". היא סיפרה כי האשה באה "ממשפחה שקטה, רגועה, דתייה, אחת הכי טובות בטייבה". בשנה שעברה נרצח דוד של האשה, אך המשטרה לא מוצאת קשר בין המקרים בשלב זה.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ