בפעם השלישית בחודש האחרון: נתניהו התלונן במשטרה על הסתה לרצח

ראש הממשלה התלונן כי משתמש כתב בפייסבוק: "מאחל ליאיר נתניהו להתייתם משני הוריו בהקדם". נתניהו מסר כי הוא "מצפה לתגובה נחושה של המשטרה והבאת האחראים לדין"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתניהו בישיבת ממשלה בירושלים, אתמול
נתניהו בישיבת ממשלה בירושלים, אתמולצילום: מארק ישראל סלם

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיש הבוקר (שני) תלונה במשטרה בגין הסתה לרצח נגדו ונגד רעייתו. זאת התלונה השלישית בחודש האחרון שהגיש ראש הממשלה בגין הסתה לאלימות נגדו ונגד משפחתו. לפי נתניהו, הוא התלונן על משתמש בשם Ami Shamir שכתב בפייסבוק: "מאחל ליאיר נתניהו להתייתם משני הוריו בהקדם".

בהודעה לתקשורת, טען נתניהו כי חלק מהקריאות לרצוח אותו ואת בני משפחתו "מזוהות באופן ברור עם השמאל הקיצוני", ולא הוסיף בנושא. "ראש הממשלה מצפה לתגובה נחושה של המשטרה והבאת האחראים לדין", נמסר. בעקבות התלונה הגיע ראש חטיבת החקירות במשטרה, תנ"צ דוד בואני, למעון ראש הממשלה כדי לגבות את תלונתו של נתניהו - כפי שעשה בשתי התלונות הקודמות.

בשבוע שעבר הגיש נתניהו תלונה על איומים ברצח בגין טוקבק שפורסם בנובמבר 2019. נתניהו כתב אז בטוויטר כי כמה ימים לפני כן הגיש תלונה "על שורה של איומים לרצוח אותי ואת בני משפחתי", והוסיף: "היום, לצערי, נאלצתי להגיש תלונה נוספת נגד אדם שפל שפירט כיצד הוא מתכוון לרצוח אותי ואת משפחתי". לפי צילום המסך שצירף נתניהו לציוץ בטוויטר, התלונה שהגיש עוסקת בטוקבק שפורסם בנובמבר האחרון בתגובה למאמר באתר "הארץ". לאחר הגשת התלונה של נתניהו, גולש התלונן על הטוקבק והוא הועבר לבדיקת עורך והוסר מהאתר.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ