בעלה של מיכל סלה, הנאשם ברציחתה, טוען כי היא דקרה אותו בעימות שקדם למותה

אלירן מלול, הנאשם ברצח בנסיבות מחמירות של סלה באוקטובר האחרון, טען בכתב ההגנה שהגיש לביהמ"ש המחוזי בירושלים כי אשתו דקרה אותו מספר פעמים בתחילת התקרית שהסתיימה במותה. אם יורשע במעשה יעמוד בפני מאסר עולם. משפחת סלה: מלול הוא רוצח שפל וחסר בושה

אהרן רבינוביץ
אהרן רבינוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מלול בבית המשפט המחוזי בירושלים, בינואר
מלול בבית המשפט המחוזי בירושלים, בינוארצילום: אוהד צויגנברג

אלירן מלול, הנאשם ברצח בנסיבות מחמירות של אשתו מיכל סלה באוקטובר האחרון, טען בכתב ההגנה שהגיש היום (שני) לבית המשפט המחוזי בירושלים כי היא דקרה אותו כמה פעמים בתחילת התקרית שהסתיימה במותה. עד כה שתק מלול בכל חקירותיו, וכפר באישומים נגדו. אם יורשע במיוחס לו, הוא יעמוד בפני מאסר עולם.

"במהלך הלילה שתה הנאשם משקאות אלכוהוליים והוא אינו זוכר לפרטים את שאירע באותו הלילה", נכתב בכתב ההגנה, "פרט לכך שבתחילת האירוע, בנסיבות של ויכוח שניטש בין הצדדים, נדקר הנאשם על ידי המנוחה מספר פעמים בצד ימין של גופו". את מלול מייצגים עורכי הדין מיכאל עירוני ועידן גמליאלי מטעם הסנגוריה הציבורית.

מיכל סלה

ממשפחת סלה נמסר: "אלירן מלול הוא לא רק רוצח אכזרי בדם קר, אלא הוא גם חסר בושה, איטי ומחושב בתגובותיו. היום חשף את הגרסה העלובה שהצליח להמציא. לרעתו בתקופה הזו, לתחנת המשטרה הגיעו עדים שונים ובזה אחר זה העידו על אופיו האלים. אנו סומכים ידנו על בית המשפט שידון את הרוצח השפל וחסר הבושה, הרחק מהחברה, כך שלעולם לא יראה אור יום".

מלול, בן 34, מואשם כי דקר את סלה, בת 32 במותה, 11 פעמים בנוכחות בתם התינוקת וניסה להתאבד. מכתב האישום עולה כי מלול שהה עם גופתה של סלה כמעט יממה בביתם בשכונת רמת מוצא עד שהרשויות מצאו אותה. הוא נפצע באורח קשה ולאחר יממה לקח את הילדה לדירה הסמוכה וביקש משכנתו לטפל בה בטרם התמוטט ופונה לבית החולים.

מלול נחשד גם בביצוע מעשי סדום, מעשים מגונים, תקיפה הגורמת חבלה של בת זוג, כליאת שווא והתפרצות למגורים של בנות זוג קודמות שלו - אולם החשדות לא נכנסו לכתב האישום. שש בנות זוג לשעבר של מלול מסרו עדות במשטרה על יחסיהן עמו. שתיים מהן סיפרו על אלימות פיזית, בעוד שהארבע האחרות טענו שהוא התעלל בהן נפשית. 

"הנאשם גרם למותה של המנוחה באכזריות מיוחדת הבאה לידי ביטוי בתקיפתה בנוכחות בתה התינוקת, פציעה בראש, גרירתה ודקירתה באזורים נרחבים בפלג גופה העליון, תוך שהיא מנסה להתגונן בשארית כוחותיה", נכתב בכתב האישום. עוד צוין כי מלול קינא לסלה ודרש ממנה שתנתק קשרים עם בני זוג, חברות ומכרים מעברה, ושסלה שקלה להיפרד ממנו. "מעת לעת הביעה המנוחה את לבטיה ביחס להמשך חייה המשותפים עם הנאשם בפני מי מבני משפחתה וחברות, ואף כתבה על כך במספר הזדמנויות", נכתב.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ