בן 19 נעצר לאחר שאיים לדקור מפגין מחוץ למעון ראש הממשלה

הצעיר תועד אוחז חפץ חד ואומר למפגין: "תכף אני אדקור אותך בפרצוף, אלף דקירות אני אדקור אותך". אחת המפגינות במקום סיפרה כי הצעיר הגיע גם אתמול: "הוא עצר באמצע הכביש והתחיל לצעוק ולקלל"

אהרן רבינוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אהרן רבינוביץ

בן 19 נעצר הבוקר (חמישי) בירושלים לאחר שאיים לדקור מפגינים שעמדו בסמוך למעון ראש הממשלה ברחוב בלפור והפגינו נגד בנימין נתניהו. התקרית תועדה מהשלב שבו החל עימות בין הצדדים. לא ברור מהתיעוד מה הצית את הוויכוח, אך בשלב מסוים נראה הצעיר אוחז חפץ חד ומאיים על אחד המפגינים: "תכף אני אדקור אותך בפרצוף, אלף דקירות אני אדקור אותך".

אחת מהפעילות שמוחה מול מעון ראש הממשלה בשבועיים האחרונים, סיפרה כי הצעיר הגיע למקום גם אתמול. "היום הוא הגיע שוב עם הרכב, עצר באמצע הכביש והתחיל לצעוק ולקלל", סיפרה הפעילה, אורי נחמן מעמק יזרעאל. לדבריה, הוא פנה אליה באופן מאיים: "זה התחיל להיות מאוד אלים. דרשתי ממנו בתקיפות לעזוב את המקום. הוא רץ לאוטו והוציא כלי חד. אחד החברים שלי חצץ ביני לבינו ואז הוא בא אליו עם אותו כלי לתוך הפנים ואיים שידקור אותו".

אורי נחמן מול מעון ראש הממשלה, ביום שניצילום: אמיל סלמן

נחמן, חברת הליכוד מתחילת שנות ה-90, הסבירה שהיא מפגינה נגד ראש מפלגתה מאחר ש"הליכוד כבר איננה מפלגה, אלא ארגון פשע". לדבריה, "כולם מושחתים, הביאו אנשים ללא אידאולוגיה שנכנסו בצורה לא חוקית". היא הוסיפה: "הליכוד לא משרת את המדינה. אני מאמינה בדרך ההוד וההדר של פעם של בית"ר, אבל עבריינים גנבו לנו את המפלגה. לכן אנחנו עומדים פה עד שביבי יתפטר".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ