הנהג שדרס למוות ילד בתל אביב ביום כיפור הודה והורשע בהמתה בקלות דעת

אמיר אבו לאבן, שפגע באיתי מרגי בן השמונה הודה במסגרת הסדר טיעון גם בעבירות סמים. לא הושגה הסכמה בנוגע לעונש שיוטל עליו

בר פלג
בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אבו לאבן בדיון בהארכת מעצרו, באוקטובר
אבו לאבן בדיון בהארכת מעצרו, באוקטוברצילום: בר פלג

אמיר אבו לאבן, שדרס למוות ילד בתל אביב ביום כיפור האחרון, הודה והורשע היום (שלישי) במסגרת הסדר טיעון. אבו לאבן, שפגע באיתי מרגי, בן שמונה, הודה בפני השופט בני שגיא מבית המשפט המחוזי בתל אביב בהמתה בקלות דעת, בהחזקת סם שלא לצריכה עצמית ובסחר בסמים. עורכי דינו והפרקליטות לא הסכימו על גזר הדין, ושלב הטיעונים לעונש יחל באוקטובר. 

לפי כתב האישום שבו הודה אבו לאבן, בצהרי יום כיפור, בספטמבר האחרון, הוא הגיע ברכבו לגוש דן כדי למכור LSD וקוקאין לצרכני סמים. לאחר שמכר את הסמים ללקוחות שונים והיה בדרכו למכור ללקוח נוסף, הוא נהג בדרך נמיר בתל אביב מעל המהירות המותרת, ופגע במרגי, שרכב על אופניו בכביש. מיד לאחר התאונה הוא הסתיר בשיח בצד הכביש את הסמים שהחזיק.

איתי מרגי

עורכי הדין ליאור שטלצר וסתיו כהן, המייצגים את אבו לאבן מטעם הסניגוריה הציבורית, מסרו לאחר ההרשעה: "אמיר בחר לקחת אחריות ולהודות בעבירה העיקרית שיוחסה לו בעקבות התאונה, ולמנוע סבל נוסף למשפחת המנוח ומשפחתו שלו אם היה מנהל משפט ממושך, אף שחומר החקירה הציף סוגיות וטענות משפטיות כבדות משקל". עורך דין חי הבר, המייצג את משפחתו של מרגי, מסר כי המשפחה עודכנה בפרטי ההסדר ולא הביעה התנגדות.

תגיות קשורות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ