בן 21 מחיפה מואשם בביצוע עבירות מין והתעללות בילדה בת 10 כשפרץ לביתה

לפי כתב האישום, הצעיר החליט לפרוץ לדירה שבה מתגוררת הילדה בעיר על מנת לגנוב, אך תקף אותה מינית לאחר שמצא אותה ישנה בחדרה. הוא הואשם בין היתר על סמך ממצאי DNA, וכן על סמך הודאתו ושחזור שערך

נעה שפיגל
נעה שפיגל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הנאשם בתקיפת הילדה, בעת שירותו הצבאי
הנאשם בתקיפת הילדה, בעת שירותו הצבאיצילום: מתוך עמוד הפייסבוק של הנאשם

כתב אישום הוגש הבוקר (חמישי) לבית המשפט המחוזי בחיפה נגד תושב העיר בן 21 בגין עבירות מין חמורות והתעללות בילדה בת עשר, לאחר שפרץ לביתה בעיר. הוא נאשם גם בכניסה והתפרצות למקום מגורים ובפריצה לרכב. בית המשפט התיר לפרסום את תמונתו, אולם לא את שמו ופרטים מזהים נוספים עליו.

לפי העובדות המותרות לפרסום, הצעיר הגיע לבית בו מתגוררת הילדה עם משפחתה לפני כשלושה שבועות בסביבות השעה 4:00 לפנות בוקר. הוא החליט לפרוץ לדירה ולגנוב, ונכנס דרך החלון לדירה. תחילה ניגש למטבח והצטייד בסכין על מנת לפתוח בעזרתה ארונות נעולים, ולאחר שהסתובב בדירה מצא את הילדה ישנה בחדרה, ואז תקף אותה מינית.

כתב האישום הוגש בין היתר על סמך ממצאי DNA רבים של הנאשם בזירה, וכן על הודאה ושחזור שביצע. בנוסף, הילדה נחקרה על ידי חוקרת ילדים וכן ישנו תיעוד רפואי שלה. 

הנאשם בתקיפת הילדה בבית המשפט, החודש

הצעיר מואשם עוד בהתפרצות לדירה וכן למכונית, מאחר שלקח את מפתחות הרכב בכוונה לגנוב אותו, אך אז התחרט כי חשש שהתנעת הרכב ללא קודן תפעיל אזעקה. הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור אותו עד תום ההליכים.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ