מעצר רביעי: נער נוסף בן 17 חשוד במעורבות באונס בת ה-16 באילת

מוקדם יותר נעצר בן 17, שמכחיש את מעורבותו במעשה. השבוע נעצרו שני צעירים בני 27 בחשד למעורבות, ומעצרם הוארך. מהמשטרה נמסר כי הגיעו להערכה של מספר החשודים באונס הקבוצתי, והם פועלים לזהות אותם

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מלון הים האדום באילת

נער בן 17 נעצר הערב (שבת) בחשד למעורבות באונס בת ה-16 במלון "הים האדום" באילת, והוא יובא מחר להארכת מעצר. הבוקר נעצר בן 17 נוסף, ולפי גורמים במשטרה טרם התברר אם הוא קיים מגע עם המתלוננת או שרק היה במקום בעת שבוצעו המעשים. הנער מכחיש ואומר שלא היה מעורב באונס. הוא יובא להארכת מעצר הערב. מהמשטרה נמסר כי הגיעו להערכה של מספר החשודים המעורבים באונס הקבוצתי, וכעת הם פועלים לזהות אותם. מקור במשטרה מסר כי מדובר במספר דו-ספרתי, אך לא פירט מעבר לכך. 

השבוע נעצרו שני צעירים בני 27 בחשד למעורבות באונס, ובמשטרה מגדירים אותם חשודים מרכזיים שנגדם יש ראיות מלבד צילומי האבטחה מהמקום. מעצרם של השניים הוארך בחמישה ימים - של אחד עד יום ראשון, ושל השני עד יום שני. מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו של הראשון.

מסדרונות מלון "הים האדום", השבועצילום: אלמוג בן זכרי

הנערה היתה במצב מטושטש ואומרת שאינה יודעת מה המספר המדויק של החשודים באונס. אחד החשודים טען ש-30 איש לקחו חלק במעשים, אך במשטרה מטילים בכך ספק. עם זאת, נמסר כי כל הטענות נבדקות. במשטרה החליטו לתגבר את נוכחות הניידות באזור ביתה של הנערה, אף שאין מידע שלפיו ישנן כוונות להטריד אותה או את משפחתה.

לפי גורם המעורה בחקירה, מצלמות האבטחה במלון תיעדו תנועה ערה של אנשים מחוץ לחדר שבו שהתה הנערה, וכמה מהם נכנסו לשם. צוות משטרתי מנתח את הצילומים כדי לאתר מעורבים נוספים ולהביאם לחקירה.

בהתכתבות שנתפסה בטלפון הנייד של אחד העצורים הבגירים נכתב לנערה כי האונס צולם. המשטרה פועלת על מנת לאתר את הסרטונים, אם הם קיימים - ולמנוע את הפצתם.

אתמול עוכבה לחקירה בת 19 בחשד שניסתה לשדל את הפצתם. הצעירה כתבה בקבוצת וואטסאפ - שכמה מחבריה שאלו אם ישנם סרטונים כאלה - "אל תתקמצנו, שתפו". בתשובה לשאלת "הארץ" מדוע רק היא נחקרה, אמרו במשטרה ששאלה על עצם קיום סרטונים אינה מהווה שידול להפצה. בהמשך הצעירה התנצלה על הדברים ושוחררה בתנאים מגבילים.

אחד מבני המשפחה של הנערה אמר השבוע לאתר "כאן דרום": "בשלב הזה אנחנו רק מנסים לעכל את מה שקרה לנו. אנחנו מעוניינים לשמור על פרטיות ועל שקט". בשבוע שעבר פתחה המשטרה בחקירת חשד לאונס קבוצתי שאירע שבוע קודם לכן. לפי החשד, הגברים אנסו את הנערה בעת שהיתה מטושטשת מאלכוהול.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ